Προς το περιεχόμενο

HDD mp3 player


Dr_Slump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζετε αν υπάρχει mp3 player με σκληρό δίσκο το οποίο να μην απαιτεί εγκατάσταση εξειδικευμένου λογισμικού για τη μεταφορά αρχείων, δηλαδή να αναγνωρίζεται ως external drive;

Θέλω να κάνω drag n' drop τα αρχεία μου από οποιονδήποτε υπολογιστή με οποιοδήποτε λειτουργικό και να είναι ταυτόχρονα ένας φορητός εξωτερικός δίσκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Archos pare file mou.Exo seira 5 sta 30 Gb kai to xrhsimopoio kai san eksoteriko sklhro gia to pc.Metafereis photo apo thn pshfiakh mhxanh soy afou einai USB Host port compatible Mass Storage Device.Epishs eggrafh video apo eksvterikh phgh.Yposthrizei drag n' drop xoris logismiko.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το flash disk mp3player έχει περισσότερα πλεονεκτήματα από ενα hdd mp3 player.

Εκτός αν έχει κάποια συγκεκριμένη ιδιότητα του hdd που εσυ προτιμάς και δεν την έχει ένα flash disk mp3 player...

 

Αλήθεια γιατί το προτιμάς από ενα flash disk mp3 player;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια γιατί το προτιμάς από ενα flash disk mp3 player;

 

Μάλλον τα προτιμά επειδή σε μεγάλες χωρητικότητες βγαίνουν μόνο με σκληρό δίσκος, και δυστυχώς όχι ακόμη με μνήμη flash. Σε όλους τους υπόλοιπους τομείς υπερτερεί η μνήμη flash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑι έχεις δίκιο. Θυμάμαι η διαφορά μεταξύ ενος nano και ενός κανονικού ipod είναι ότι το κανονικό στα 30,80 και 160 gb ήταν hdd ενώ τα άλλα στα λίγα gb ήταν flash disk.

 

Πάντως το Ipod classic στα 30gb με τιμή 250? είναι πολύ καλή τιμή σε σχέση με τα 200 περιπου των 8gb του nano...

Αλλά πολλά λεφτά για να το κουβαλάς. Αν έχεις κι ένα κινητό των 250?, σύνολο 500?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...