Προς το περιεχόμενο

Έχω χάσει επεισόδια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,

 

Λόγω δουλειάς λείπω από το σπίτι μου στην Αθήνα περίπου 2 χρόνια και έχω μείνει στη κατάσταση των aDSL της τότε εποχής. Τους τελευταίους μήνες μάλιστα δουλεύω στο εξωτερικό και πληρώνω μάλλον τσάμπα το πάγιο του τηλεφώνου στο σπίτι μου.

 

Παρόλα αυτά επειδή εδώ το aDSL είναι πολύ πίσω σκέφτομαι να βάλω DSL σπίτι μου και να έχω έναν ΗΥ που θα χειρίζομαι remotely από εδώ και θα "μαζέυω" όταν κατεβαίνω Ελλάδα. Θα ήθελα λοιπόν ένα πακέτο που θα πληροί τις παρακάτο προυποθέσεις :

 

- Θα κρατήσω το μέχρι τώρα νούμερό μου

- Μηδέν πάγιο τηλεφώνου. Δυνατότητα τηλεφωνημάτων σε όλη την Ελλάδα και χρέωση τηλεφωνημάτων / τηλεφώνημα / λεπτό / δευτερόλεπτο ή κάτι τέτοιο.

- aDSL, όσο περισσότερο τόσο καλύτερα

 

Από ότι καταλαβαίνω η Forthnet έχει ένα τέτοιο πακέτο στις περιοχές που έχει δίκτυο (έχει και στο σπίτι μου). Στην forthnet ήμουν πελάτης επί 384 εποχής και γενικά ήμουν ικανοποιημένος.

 

Δεν ξέρω αν ο ΟΤΕ έχει κάποιο πακέτο τηλεφωνίας χωρίς πάγιο. Οι νέες τιμές Conn-X έιναι αρκετά ελκυστικές.

 

Έχει κανείς να μου προτείνει κάπιο πακέτο από την εμπειρία του ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτε χωρις παγιο ξεχασε το, ο αριθμος σου μπορει να μεινει ιδιος σε αλλο δικτυο, πχ forthnet, αλλα αυτα με τις χρεωσεις ανα λεπτο ξεχασε τα επισης, στην Ελλαδα εισαι μεγαλε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτε χωρις παγιο ξεχασε το, ο αριθμος σου μπορει να μεινει ιδιος σε αλλο δικτυο, πχ forthnet, αλλα αυτα με τις χρεωσεις ανα λεπτο ξεχασε τα επισης, στην Ελλαδα εισαι μεγαλε!!!

 

Νομίζω η forhtnet είχε ένα τέτοιο πακέτο παλαιότερα. Χωρίς πάγιο - πλήρωνες μόνο όταν μίλαγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να φυγεις εντελως πλεον απο τον ΟΤΕ κρατας το νουμερο σου και εχεις απεριοριστα αστικα υπεραστικα με 40 το μηνα στη forthnet μεχρι 24Mbps, υπαρχουν και αλλα πακετα στη forthnet για συγκεκριμενους χρονους ομιλιας μπες στο site να δεις, αναλογες προσφορες ισχυουν και στους υπολοιπους εναλλακτικους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...