Προς το περιεχόμενο

P35 ή Χ38;


N.I.C

Προτεινόμενες αναρτήσεις

giati otan allazoume mobo prepei na kanoun fresh installation windows...giati alliws ginetai psilompourdelo me tous drivers kai etsi to pc...kai asfalws xanei se epidoseis...

 

Λες; Δεν ξέρω εγώ σου είπα, το έκανα και πετούσε το pc, ήταν μια χαρά. Στην αρχή έβαλα driversweeper έβγαλα όλα τα driver της παλιάς και μετά έβαλα τα καινούργια. Αυτή την φορά σκοπεύω να το πάω στα multirama, απο κει θα πάρω μάλλον cpu+μητρική, και θα τους πω να τα εγκαταστήσουν αυτοί, για περισσότερη ασφάλεια, γιατί 4πύρηνος είναι αυτός, μην κάνουμε καμια μακακία και το διαλύσουμε:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δε νομίζω αν έχεις ήδη κάνει μια φορά τη σκάντζα να δυσκολευτείς στη δεύτερη. Μόνο πράγμα που μπορώ να σκεφτώ είναι το γεγονός ότι όταν είχες πάρει το προηγούμενο pc δεν είχαμε τις ακίδες στις μητρικές αλλά σιγά τη διαφορά. Ως εκ τούτου δε νομίζω ότι αξίζει να κουβαλάς τo pc sto multirama για κάτι τέτοιο, αλλά αν εσύ δεν αισθάνεσαι άνετα....

 

Όσον αφορά το format, το κωλοχανείο που θα προκληθεί απο την αλλαγή τόσων εξαρτημάτων κάνουν κατά την ταπεινή μου άποψη τα όποια workarounds απλώς άχρηστα. Αφιέρωσε ένα απογευματάκι μαζί με φραπέ* και στήστο απο την αρχή.

 

*Αντί για φραπέ, μπορείς να χρησιμοποιήσεις freddo, κρασί ένα callgirl στα γόνατα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω αν έχεις ήδη κάνει μια φορά τη σκάντζα να δυσκολευτείς στη δεύτερη. Μόνο πράγμα που μπορώ να σκεφτώ είναι το γεγονός ότι όταν είχες πάρει το προηγούμενο pc δεν είχαμε τις ακίδες στις μητρικές αλλά σιγά τη διαφορά. Ως εκ τούτου δε νομίζω ότι αξίζει να κουβαλάς τo pc sto multirama για κάτι τέτοιο, αλλά αν εσύ δεν αισθάνεσαι άνετα....

 

Όσον αφορά το format, το κωλοχανείο που θα προκληθεί απο την αλλαγή τόσων εξαρτημάτων κάνουν κατά την ταπεινή μου άποψη τα όποια workarounds απλώς άχρηστα. Αφιέρωσε ένα απογευματάκι μαζί με φραπέ* και στήστο απο την αρχή.

 

*Αντί για φραπέ, μπορείς να χρησιμοποιήσεις freddo, κρασί ένα callgirl στα γόνατα κτλ.

 

Όπως είπες και εσύ θα το πάω στα Multirama για περισσότερη ασφάλεια, δεν δυσκολεύομαι απλώς.. έτσι για να είμαι σίγουρος. Όσο για το άλλο, ας έρθει, πρώτα ο Θεός εκείνη η ώρα, και αν δω πραγματικά ότι "Houston έχουμε πρόβλημα", τότε πέταω και ένα format, αλλάζω και τους δίσκους. Για τα τελευταία, ο φραπές με πειράζει στο στομάχι οπότε αποκλείεται, και βλέπω ενδιαφέρουσα την τελευταία σκέψη....:lol::lol:;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...