Προς το περιεχόμενο

Απορίες για ATI 3870


domigr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

paidia exo paixei 2 games me tin kartoyla to pes 2008 kai m to paizei me 60fps kai to nfs pro street apo 40-60...se analysi 1680*1050 kai ola high...liga dn einai?? to trofodotiko m einai 550watt exo 2x1giga ram kai amd athlon x2 sta 6000 kai windows vista...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia exo paixei 2 games me tin kartoyla to pes 2008 kai m to paizei me 60fps kai to nfs pro street apo 40-60...se analysi 1680*1050 kai ola high...liga dn einai?? to trofodotiko m einai 550watt exo 2x1giga ram kai amd athlon x2 sta 6000 kai windows vista...

 

ποσο παραπανω θες δλδ?Με τοσα φπς λογηκα το παιχνιδια πηγαινουνε νερο.

Αμα θες παραπανω για συναισθηματικους και μονο λογους κοψε λιγο απο την αναλυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ebala ton anemistira sto 48% peirazei? kai tora exei apo 40-70 epeze rolo ayto?

 

 

Καλα εκανες, και εγω και τοσοι το εχουμε ετσι

Δυστυχως το auto δεν δουλευει με τις καρτες μας, ουτε με το καινουργιο bios που βγηκε

Μεχρι να βγει καποιο αλλο bios, κρατα την ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενδιαφερομαι για την καρτα της ATI.Η μητρικη που εχω ειναι η ASUS P5N-E SLI.Θα εχω προβλημα λογω του οτι δεν γραφει στα specs της μητρικης για υποστηριξη PCI-E 2.0.Και αν οχι μπορω να συνδεσω στην μια dvi το playstation 3 και να εχω εικονα και ηχο στην οθονη του υπολογιστη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ειμαι καινουργιος στο forum δεν ηξερα;)..

οι επιδοσεις εχο παρατηρισει οτι εκτινασονται στα υψοι..διαθετο μεχρι 400ε για καρτες τι μου προτινεις?ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε λίγο τις νέες κυκλοφορίες της Nvidia.

Πιθανότατα με μία κάρτα θα έχεις καλύτερες επιδόσεις από οποιονδήποτε SLi/Crossfire συνδιασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον υπολογιστη τον παραγγελνω σημερα.και ειναι ι τελευτεα παραμετρος που θελω να ρυθμισω.δεν αξιζει να περιμενεις ενα κοματι οταν πας να παρεις ολοκλιρο υπολογιστη.αλλο να περιμενω για ενα μεμονομενο κοματι.με τιν ιδια λογικη θα επρεπε να περιμενο και τους velocyraptors 300gb 10krpm αλλα σιμβιβαζομαι.θελω να ξερω με 400ε πανο κατω τι ειναι καλυτερο για εμενα.ολο μου το pc θα ειναι high end δεν θελω να υστερω στο πιο σιμαντικο κοματι του gamer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...