Προς το περιεχόμενο

Eρωτησεις για PSP απο εναν αρχαριο...


KOSTAS@ant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Αναλογα με το λογισμικό που έχεις ήδη , κάνεις downgrade σε 1.5 και μετά περνάς τα custom firmwares με κάποια σειρά. Δες πιο πάνω τα πόστ για Links και μαζί και αυτό. http://www.dark-alex.org

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω προσπαθησει καθολου την διαδικασια γιατι νομιζω οτι μπορει να υπαρχει καποιο προβλημα με το psp μετα, οπως να μην αναβει, να κολαει και τετοια!!! κατι τετοιο ισχειει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι.Να σου μπρικαρη.Αλλα με bandora battery το ξαναφταχνεις.

 

 

 

 

Kαι τι ειναι η bandora battery????

 

edit: ειδα τελικα τι ειναι η bandora battery(αλλα δεν εχω πολυκαταλαβει...)... αλλα αμα δεν εχω και κολλησει τι γινεται????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω http://www.octapus.net/phpnuke/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5097&sid=c110a44fda9807e145b7d0b274ea38d7 θα σου λυθουν οι αποριες σου.Καλη μελετη.

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου!!! αν και μου φενεται λιγο ριψοκυνδινο το ολο κολπακι πιστευω να τα καταφερω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα το ρισκο δεν ειναι μεγαλο, αν σκεφτεις οτι και κατι στραβα να παει και μπρικαρει ολο κ καποιος με πανδωρουλα θα σε βοηθησει. εγω σου λεω προχωρα και μην φοβασαι. αν τωρα βαριεσαι να καθεσαι να διαβαζεις κατεβατα και νομιζεις οτι θα πηξεις ζητα βοηθεια ή κατι ακομα πιο ευκολο βρες καποιον να στο κανει ειναι 1' υποθεση αν τα εχει ετοιμα. επισης αγορασε μια 2αρα ή 4αρα μνημη και εισαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- 1x κονσόλα PSP Slim Base Core Pack με Custom Firmware με ότι περιλαμβάνει αυτή(PAL) για να μπορείτε να παίζετε τις Homebrew εφαρμογές σας και τα παιχνίδια σας απέυθείας απο την μνήμη.

ΠΑΙΔΙΑ καλησπερα αυτο συμαινει πως εχουν flasharei το psp και θα μπορουσε να παιξει και αντιγραφες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...