Προς το περιεχόμενο

Χρειάζομαι Βοήθεια


gamikos23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου ναι απο οτι εχω δει με ενα 350watt την 8600γτ την σηκωνει οριακα.Μην φανταστεις τρελες επιδοσεις παρολαφτα.ΓΙα τα λεφτα της μια χαρα καρτα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ναι απο οτι εχω δει με ενα 350watt την 8600γτ την σηκωνει οριακα.Μην φανταστεις τρελες επιδοσεις παρολαφτα.ΓΙα τα λεφτα της μια χαρα καρτα ειναι.

Μια HD2600Pro 512 Την Σηκώνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή μπορεις να μαζευσεις αλλα 50ευρω και να παρεις την Ati 3850 που ολες αυτες σε αυτη την κατηγορια χρηματων τις τρωει για πρωινο :-D

 

na rwtisw kati?i 3850 256 me aftin pou exei 512MB exei megali diafora se epidoseis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυριως στις μεγαλες αναλυσεις(λογο τις διαφορας μνημης)αλλα αν δν κανω λαθος στις μικρες αναλυσεις ειναι ιδιες.

gamikos23:Δν ειμαι 100% σιγουρος αν σηκωνει 2600(για την εχω ιδεα τι ζηταει μια 2600προ)αλλα αν δν βαριεσαι πανε στο καταστημα που θα την παρεις και δες πισο απο το κουτι τις λεει τι χρειαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na rwtisw kati?i 3850 256 me aftin pou exei 512MB exei megali diafora se epidoseis?

 

Να επαληθεύσω τον Sadman και να συμπληρώσω ότι η μόνη διαφορά είναι στην πιστότητα και στο "βάθος" των χρωμάτων και μόνο στις υψηλές αναλύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...