Προς το περιεχόμενο

Τι δεν εχει εγκατασταθει σωστα ???


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι μου λεει οτι δεν εχει εγκατασταθει σωστα ρε παιδια ??? Πως μπορω να το διορθωσω ??? Ευχαριστω.

 

ftiuqq4xwtspr5mt5u1u_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το usb adsl modem.

 

 

Σιγουρα οχι γιατι εχω ethernet modem router.

 

Ευχαριστω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι βρήκα για δες

http://www.chicagotech.net/netforums/viewtopic.php?p=988&sid=39aeb8e5e43c459

 

και κάτι ακόμα δοκίμασε να απενγκαταστήσεις την κάρτα δικτύου και να την περάσεις ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ευχαριστω αλλα τα αγγλικα μου ειναι ...ελειπεστατα !!!:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε πάλι τους οδηγούς της κάρτας δικτύου και μάλλον θα φύγει...

 

 

Η καρτα δικτυου δουλευει μια χαρα...Ξεχασα να πω οτι μου το εβγαλε οταν περασα drivers και software για την web camera που εχει η νεα μου οθονη Asus TFT 22'' PG221

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978102&product=1027077

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα δικτυου δουλευει μια χαρα...Ξεχασα να πω οτι μου το εβγαλε οταν περασα drivers και software για την web camera που εχει η νεα μου οθονη Asus TFT 22'' PG221

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978102&product=1027077

 

Ευχαριστω.

 

Άσχετα αν η κάρτα δικτύου δουλεύει μια χαρά, πέρασε πάλι τους οδηγούς της κάρτας δικτύου και μάλλον θα φύγει, όπως σου πρότεινε ο furious99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετα αν η κάρτα δικτύου δουλεύει μια χαρά, πέρασε πάλι τους οδηγούς της κάρτας δικτύου και μάλλον θα φύγει, όπως σου πρότεινε ο furious99.

 

 

Ευχαριστω.Θα το δοκιμασω το απογευμα γιατι φευγω για ...το μεροκαματο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα δικτυου ειχε εγκατασταθει απο τα Vista μονη της.Πηγα στο site της asus βρηκα κατι drivers αλλα οταν πηγα να κανω ανανεωση προγραμματος οοδηγησης δεν γινεται τιποτα...Τελος παντων.Πιστευω οτι "οτι δουλευει δεν το πειραζουμε" και ετσι δεν συνεχισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα δικτυου ειχε εγκατασταθει απο τα Vista μονη της.Πηγα στο site της asus βρηκα κατι drivers αλλα οταν πηγα να κανω ανανεωση προγραμματος οοδηγησης δεν γινεται τιποτα...Τελος παντων.Πιστευω οτι "οτι δουλευει δεν το πειραζουμε" και ετσι δεν συνεχισα.

 

Μάλλον πέρασε τους default drivers της microsoft, πράγμα όχι οτι καλύτερο. Τι εννοείς "δεν γίνεται τίποτα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πέρασε τους default drivers της microsoft, πράγμα όχι οτι καλύτερο. Τι εννοείς "δεν γίνεται τίποτα";

 

 

Κατεβασα τους drivers τους εβαλα σε ενα φακελο και ζητησα ενημερωση προγραμματος απο τον υπολογιστη μου και επελεξα τον φακελο αυτο αλλα μου λενε οτι δεν ειναι δυνατη απο το σημειο αυτο η ενημερωση του προγραμματος οδηγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...