Προς το περιεχόμενο

μου βλεπει τους αδειους δισκους σαν γραμμενους... help


warewolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσφατα χρησιμοποιουσα διαφορα προγραμματα οπως daemon, ultra iso alcohol κτλ και ειχα διαφορα εικονικα drives.

τα απεγκατεστησα ολα, εσβησα τα εικονικα drives εκανα καταργηση συσκευης dvd rom τα windows την ξαναβρηκαν και ξαναεγκατεστησαν αλλα το προβλημα παραμενει.

οταν βαζω εναν αδειο δισκο να καψω το burning studio που χρησιμοποιησα μου ελεγε να βαλω αδειο δισκο. ηταν ομως αδειος.

με περιεργεια εκανα κλικ ιδιοτητες στο drive d: και ειδα οτι εμφανιζει το εξης κουφο.

συστημα αρχειων raw

ελευθερος χωρος 0

δεσμευμενος χωρος 0

τι συμβαινει ?

 

Υ.Γ. χρησιμοποιησα παρα πολλους αδειους δισκους dvd tdk.

με cd δισκους δεν δοκιμασα.

χαλασε η μοναδα ? (1 μηνα καινουργια)

φταιει κατι στο λειτουργικο ? (εβαλα το SP3 προσφατα)

αν κατι ξερει καποιος ας βοηθησει πριν παρω τη μοναδα παραμασχαλα για σερβις ή κανω format. ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε άλλο πρόγραμμα εγγραφής DVD, Δοκίμασε άλλης μάρκας δισκάκια, Μπορεί να φταίει και το SP3, μπορεί και να θέλεις φορματ και στην χειρότερη τα εχει φτύσει το DVD/RW σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα διαφορετικο προγραμμα εγγραφης, αλλα απο τη στιγμη που απο τα properties του D: μου δειχνει αρχεια RAW σε ολα τα αγραφα DVD δεν φταιει το προγραμμα εγγραφης πιστευω.

δοκιμασα διαφορετικης μαρκας δισκακια (dvd και οχι cd) .

μου απεμεινε το sp3 απεγκατασταση, αλλα δυστυχως δεν υπαρχει στην προσθαφαιρεση προγραματων για να το κανω uninstall δεν ξερω γιατι δεν εμφανιζεται.

 

ακυρο...

το προβλημα σταματησε να υφισταται χωρις να κανω τιποτε, ουτε καν επανεκκινηση.

αντε βρες τωρα τι εφταιξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να απενγκαταστήσεις το sp3 πρέπει να πας προσθαφαίρεση προγραμμάτων και να τσεκάρεις την επιλογή προβολή ενημερώσεων και τότε να το ψάξεις εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...