Προς το περιεχόμενο

αμερικάνικο PS3


telarin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι τα παντα παιζει.ειναι region free τα ps3.για παραδειγμα στο ευρωπαικο ps3 μου παιζω ασιατικης εκδοσης παιχνιδι.βασικα αμφιβαλλω αν εχω ευρωπαικο παιχνδι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντωσ ειχα προβλημα με τν αμερικανικη κονσολα στην τηλεοραση μου δλδ δν επαιζε ολα τα παιχνιδια στην τηλεοραση μου επειδη δεν ηταν και τοσο καλη μου ελεγε κατι για τα settings δεν ξερω γιατι!!(τι δυσκολο που ειναι να γραφεισ χωρισ greeklish μισι ωρα κανω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τα παντα παιζει.ειναι region free τα ps3.για παραδειγμα στο ευρωπαικο ps3 μου παιζω ασιατικης εκδοσης παιχνιδι.βασικα αμφιβαλλω αν εχω ευρωπαικο παιχνδι :)

 

δηλαδη να αγορασω αφοβα παιχνιδια PS3 αμερικανικα απο ebay για να τα πεξω στο PAL PS3 μου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε απο οπου θες παιρνεις(αμερικη,ιαπωνια,ασια).ειναι τελειως region free η κονσολα.παρε το unreal tournament 3 αν σου αρεσουν τετοια ειδους παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Εχω ενα προβλημα προσπαθω να βρω εναν Emulator ο οπιος να παιζει να παιχνιδια του Pc στο PS3 ξερει κανει που μπορο να βρω??

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Που μπορο να βρω ενα ΕΜΥΛΑΤΟΡ που να παιζει τα παιχνιδια το Υ/Π στο ΠΛΑΙΣΤΑΤΙΟΝ 3

??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα προσπαθω να βρω εναν Emulator ο οπιος να παιζει να παιχνιδια του Pc στο PS3 ξερει κανει που μπορο να βρω??

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Που μπορο να βρω ενα ΕΜΥΛΑΤΟΡ που να παιζει τα παιχνιδια το Υ/Π στο ΠΛΑΙΣΤΑΤΙΟΝ 3

??

 

Από πότε γίνεται αυτό και εγώ δε το ξέρω;;; :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα προσπαθω να βρω εναν Emulator ο οπιος να παιζει να παιχνιδια του Pc στο PS3 ξερει κανει που μπορο να βρω??

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Που μπορο να βρω ενα ΕΜΥΛΑΤΟΡ που να παιζει τα παιχνιδια το Υ/Π στο ΠΛΑΙΣΤΑΤΙΟΝ 3

??

Εγω θελω εναν Εμιουλατορ MAME στο PS3 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω εναν Εμιουλατορ MAME στο PS3 :-)

 

υπαρχει emulator για να παιζεις mame32 στο PS3 σου. υπαρχει ενας οδηγος στο site της υπογραφης μου. μπορεις να μπεις κ να τον βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...