Προς το περιεχόμενο

playstation 3 emulator


KnightRider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ξέρετε μήπως που μπορώ να βρω ps3 emulator για pc??

Γιατί εγώ δεν έχω λεφτά να αγοράσω playstation 3 και έχω playstation 2 και το πήρα πριν 2 μηνες.

 

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ PLAYSTATION 3 EMULATOR ???:cry::cry::cry::cry:

 

Έχω ψαξει και εχω βρει αλλά δεν λειτουργούν.:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συγχαρητηρια εγραψες το ανεκδοτο της χρονιας, επισης κανε καλου κακου ενα virus scan γιατι μαλλον οι emulators που κατεβασες και δεν δουλευουν ειναι trojan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν προγράμματα που λέγονται emulator.

Εκτός απο το playstation 1 και gameboy emulator που είχα υπαρχουν και για xbox και αλλα πολλά.

Αυτα τα προγράμματα τα playstation emulator βάζεις κανονικα τα CD του playstation στον υπολογιστη μετα τρέχεις το emulator και παίζεις.

 

Μόνο με τα προγραμματα emulator μπορείς να παιζεις παιχνίδια του playstation στον υπολογιστή.

 

Εμένα το προβλημα είναι που μπορώ να βρω καλό playstation 3 emulator.

 

Kαι αν θέλετε emulators παντε εδω στο http://www.emulator-zone.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν προγράμματα που λέγονται emulator.

Εκτός απο το playstation 1 και gameboy emulator που είχα υπαρχουν και για xbox και αλλα πολλά.

Αυτα τα προγράμματα τα playstation emulator βάζεις κανονικα τα CD του playstation στον υπολογιστη μετα τρέχεις το emulator και παίζεις.

 

Συμφωνώ μαζί σου ότι υπάρχουν έχω δοκίμασε αρκετά το play 1 emulator λειτουργουσε κανονικά το play 2 λειτουργούσε αλλά δεν έβγαζε πολλά frames(15fps) σε 8800 gt αλλά για play 3???? τώρα ποίος υπολογιστής πιστεύεις ότι θα παίξει play 3 games???

 

(καλά λέει ο Slay σαν ανέκδοτο ακούστηκε....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν προγράμματα που λέγονται emulator.

Εκτός απο το playstation 1 και gameboy emulator που είχα υπαρχουν και για xbox και αλλα πολλά.

Αυτα τα προγράμματα τα playstation emulator βάζεις κανονικα τα CD του playstation στον υπολογιστη μετα τρέχεις το emulator και παίζεις.

 

Μόνο με τα προγραμματα emulator μπορείς να παιζεις παιχνίδια του playstation στον υπολογιστή.

 

Εμένα το προβλημα είναι που μπορώ να βρω καλό playstation 3 emulator.

 

Kαι αν θέλετε emulators παντε εδω στο http://www.emulator-zone.com

 

 

Δεν έχεις λεφτά να πάρεις PS3 αλλά μπορείς να πάρεις blu-ray για το PC σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ μαζί σου ότι υπάρχουν έχω δοκίμασε αρκετά το play 1 emulator λειτουργουσε κανονικά το play 2 λειτουργούσε αλλά δεν έβγαζε πολλά frames(15fps) σε 8800 gt αλλά για play 3???? τώρα ποίος υπολογιστής πιστεύεις ότι θα παίξει play 3 games???

 

Εξαρτάται απο το emulator που θα βάλουν οχι ο υπολογιστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται απο το emulator που θα βάλουν οχι ο υπολογιστής.

 

'Οπως και να έχει ps3 emulator αποκλείεται να παίξει στα σημερινά συστήματα σε κάνα 3 χρονιά....

 

Καλά λέει ο zousgr"Δεν έχεις λεφτά να πάρεις PS3 αλλά μπορείς να πάρεις blu-ray για το PC σου?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά λέει ο zousgr"Δεν έχεις λεφτά να πάρεις PS3 αλλά μπορείς να πάρεις blu-ray για το PC σου?"

 

Και αυτο το blu-ray τι είναι αυτό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο το blu-ray τι είναι αυτό???

δεν εχει σημασια, αυτο που πρεπει να καταλαβεις καλα ειναι οτι ΔΕΝ μπορεις να παιξεις παιχνιδια του PS3 στο PC και ουτε προκειται για τα επομενα 5 χρονια, το PS2 ειναι 7 χρονια στην αγορα και ακομα αξιοπρεπης emulator (οπως το bleem για το Ps1) δεν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει σημασια, αυτο που πρεπει να καταλαβεις καλα ειναι οτι ΔΕΝ μπορεις να παιξεις παιχνιδια του PS3 στο PC και ουτε προκειται για τα επομενα 5 χρονια, το PS2 ειναι 7 χρονια στην αγορα και ακομα αξιοπρεπης emulator (οπως το bleem για το Ps1) δεν υπαρχει.

 

ξαναγράψε εδώ το 2013 να το ξανασυζητήσουμε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Και αυτο το blu-ray τι είναι αυτό???

 

einai h syskeuh pou xreiazetai gia na diavazei ta blu ray disks sta opoia einai grammena ta games tou Ps3...

ama deis timh 8a katalaveis giati se rwthse o zousgr...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο το blu-ray τι είναι αυτό???

 

BLU-RAY είναι καινούργιος τύπος δίσκων μεγάλης χωρητικότητας το χρησιμοποιεί και το PS3

 

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=CDDVDRewritables&cp_id=116209

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...