Προς το περιεχόμενο

Vans


eVeLiNoOzZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι το λέτε? Παπουτσάκι διαχρονικό που κάλλιστα μπορείς να φοράς "για καλά" και να τα κρατήσεις μέχρι τα 70 σου για να το παίζεις μούρη στα υπόλοιπα παππούδια στο καφενείο.. :P

 

Επίσης το διακριτικό σχέδιο σκακιέρα, θα δέσει το total black look σας. Και για όσους θέλουν να ξεχωρίζουν να και μια λύση που πραγματικά θα σας λύσει τα χέρια για να είστε η ψυχή του πάρτυ !!!!

 

iuy3evc11povq1fkrg80.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το λέτε? Παπουτσάκι διαχρονικό που κάλλιστα μπορείς να φοράς "για καλά" και να τα κρατήσεις μέχρι τα 70 σου για να το παίζεις μούρη στα υπόλοιπα παππούδια στο καφενείο.. :P

 

Επίσης το διακριτικό σχέδιο σκακιέρα, θα δέσει το total black look σας. Και για όσους θέλουν να ξεχωρίζουν να και μια λύση που πραγματικά θα σας λύσει τα χέρια για να είστε η ψυχή του πάρτυ !!!!

 

iuy3evc11povq1fkrg80.jpg

 

:lol::lol::lol::lol:

φαντασου να βρωμισουν οι καλτσες και να μυριζουν τα λεφτα μετα!!!δεν θα τα περνει κανεις!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρου φρου, μια θετική αξιολόγηση για το μήνυμά σου, είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω, για το πρωινό χαμογελο που μου χάρισες (ναι, είμαι στη δουλειά, και είμαι μόνος μου,τι θέλετε να κάνω?)!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol::lol:

φαντασου να βρωμισουν οι καλτσες και να μυριζουν τα λεφτα μετα!!!δεν θα τα περνει κανεις!! :lol:

 

και μετά τα βάζεις στο πλυντήριο να ξεπλύνεις το βρώμικο χρήμα...:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρου φρου, μια θετική αξιολόγηση για το μήνυμά σου, είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω, για το πρωινό χαμογελο που μου χάρισες (ναι, είμαι στη δουλειά, και είμαι μόνος μου,τι θέλετε να κάνω?)!! :)

 

 

Είσαι πολύ γλυκός :-)

 

Αλλά να ξέρεις οτι δεν είσαι μόνος σου και εγω στην δουλειά είμαι και τρώω τα νύχια μου με μεγάλη επιτυχία για να περάσει η ώρα...

 

Και αυτό που με χαλάει πιο πολύ απ' ολα είναι οτι δεν μπορώ να πάω εκκλησία να κοινωνήσω μέρες που είναι το χριστούλη ... :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...