Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή σύνδεσης.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά καταρχάς.

Έχω μία σύνδεση 768 forthnet σε γραμμή του ΟΤΕ, με συνδρομή που λήγει σε 3 μήνες περίπου (προπληρωμένοι 6 μήνες). Το πακέτο έχει προκύψει από μία internet in a box που συνεχώς ανανέωνα. Τώρα σκέπτομαι να πάρω ένα connex

10 ή 24 mbit (δεν έχω αποφασίσει) χωρίς να περιμένω να λήξει η συνδρομή μου στη forthnet. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα στην διαδικασία αυτή? Πρέπει να προσέξω τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου ταιριάζει απόλυτα ο τίτλος του θέματος, είπα να μην ανοίξω άλλο. Παρομοίως με τον προλαλήσαντα, έχω forthnet 768 (αορίστου χρόνου) δύο χρόνια τώρα, και το τελευταίο 4μηνο οι ταχύητητες είναι για 192. Έχω κάνει δήλωση βλάβης κτλ αλλά τίποτα. Οπότε λέω, ή να κάνω αναβάθμιση σε 1024 πάλι στη forthnet, που είναι στα 21,5 ?, ή να το γυρίσω σε conn-x 1024 (16,5 ?). Αξίζει όμως να κάνω όλη την διαδικασία αλλαγής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου ταιριάζει απόλυτα ο τίτλος του θέματος, είπα να μην ανοίξω άλλο. Παρομοίως με τον προλαλήσαντα, έχω forthnet 768 (αορίστου χρόνου) δύο χρόνια τώρα, και το τελευταίο 4μηνο οι ταχύητητες είναι για 192. Έχω κάνει δήλωση βλάβης κτλ αλλά τίποτα. Οπότε λέω, ή να κάνω αναβάθμιση σε 1024 πάλι στη forthnet, που είναι στα 21,5 ?, ή να το γυρίσω σε conn-x 1024 (16,5 ?). Αξίζει όμως να κάνω όλη την διαδικασία αλλαγής;

 

θα εμενα με τη forthnet, κ γιατι δε βαζεις 2play?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μείνω με την forthnet. Θα το ήθελα πάρα πολύ, αλλά δεν έχει φτάσει εδώ το δίκτυο ακόμα (Ευκαρπία Θεσσαλονίκης). Με το που θα έρθουν μάλλον θα κάνω αίτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...