Προς το περιεχόμενο

Masters of Science Fiction


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ'άυτή την σειρά ασχολείτε κανένας; Μόλις σήμερα ο θείος μου έστειλε το πρώτο επεισόδιο το οποίο δεν είδα ακόμα. Την προσοχή μου τράβηξαν κάποια πράγματα όπως:

 

Οι ηθοποιοί: Malcolm McDowell - Terry O'Quinn (λέμε με Λοκ) - John Hurt - James Cromwell κ.λ.π.

 

Τον Stephen Hawking ο οποίος μάλλον υποδύεται τον εαυτό του.

 

Τα λίγα επεισόδια. Μέχρι στιγμής πεχτήκαν τα 4 πρώτα τον Αύγουστο και άλλα 2 επεισόδια πέχτηκαν στις 2 και 9 Δεκεμβρίου ενώ από ότι βλέπω δεν έχουν προγραμματιστεί άλλα επεισόδια.

 

Δεν ξέρω αν είναι στα + ή στα - της σειράς πάντως ο δημιουργός της είναι αυτός που έτφιαξε και το Masters of Horror.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αρκετά μουφα σα σειρά, δε τη συστήνω. Λίγο τα 2 πρώτα επεισόδια ΚΑΠΩΣ βλέπονται αλλά μετά γίνεται εντελώς μπούρδα.

 

Και για το Masters of Horror δεν έχω καλή εντύπωση, βέβαια κρατάω και μια πισινή γιατί είδα μερικά μόνο επεισόδια και μπορεί τα υπόλοιπα να είναι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω τα πρώτα 4 επεισόδια, δεν έχω κάνει τον κόπο να ασχοληθώ μαζί της ακόμα.

Η σειρά είχε κοπεί και τα τελευταία επεισόδια παίχτηκαν επειδή είχαν ξεμείνει από υλικό τα κανάλια λόγω της απεργίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Stephen Hawking ο οποίος μάλλον υποδύεται τον εαυτό του.

 

Μην μου πεις οτι παιζει και ο θεος!!!! Θα τα χω δει σχεδον ολα τοτε. Και ειμαι μονο 27. Το μονο που απομενει τοτε ειναι να δω και τον Edward Witten στο American Super Idol και αποχαιρεταω αυτο τον ματαιο κοσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...