Προς το περιεχόμενο

Κατέβασμα αρχείων από;


No_one

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρετε κάποιο καλό πρόγραμμα ή site (αλλά free) για να κατεβάζω αρχεία; Εκτός από το DCC, καθώς χρειάζομαι σύντομα το macromedia flash (όχι το player...) για εργασία στη σχολή μου και δεν το βρίσκω σε κανένα hub (μέρχι 30GB share το πολύ πολύ). Μακάρι να μην είχε κλείσει ο άγγελος :cry:

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pantws g t tragudia+spania komatia h lysh ine Soulseek.kamia sxesh me limewire+torrents.Milame g poli psagmena pragmata arkei bebaia+oi anazhthseis na ine psagmenes!;) Epishs me to soulseek mporeis na kaneis search pdf +exe alla+tainies.G exe 8a prepei na t energopihshs ap ta general options gt alliws dn katevazei .exe g eunohtus logus:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pantws g t tragudia+spania komatia h lysh ine Soulseek.kamia sxesh me limewire+torrents.Milame g poli psagmena pragmata arkei bebaia+oi anazhthseis na ine psagmenes!;) Epishs me to soulseek mporeis na kaneis search pdf +exe alla+tainies.G exe 8a prepei na t energopihshs ap ta general options gt alliws dn katevazei .exe g eunohtus logus:mrgreen:

 

ευτυχως που εβαλε και o kastel τους κανονες και τους διαβασες, το εσωσες στο επομενο μηνυμα lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου τα προϊόντα της macromedia μπορείς να τα κατεβάσεις για 30 μέρες δοκιμαστικά δωρεάν από το site της. Νομίζω 30 μέρες φτάνουν για να κάνεις την εργασία σου.

 

Επιπλέον είναι δυνατόν στη σχολή σου να σου ζητάνε εργασία σε flash και να μην σας το δίνουν !?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...