Προς το περιεχόμενο

Νέα Σύνθεση...


darknemus01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε ρε μανια με το crysis.Ειδες πουθενα να λεει οτι θελει το Pc του για να παιζει fps;

 

Όχι αλλά λέει πως τρέχει απίστευτα στα XP. Και μένα σφαίρα πάει....στα xp μόνο γιατί απο εκεί και πέρα πατάει φρένο..Θέλω να πώ οτι ο καθένας για την χρήση που το θέλει καθορίζει και τα χρήματα. Οπότε άμα το ήθελε να για να πηγαίνει καλά στα XP μάλλον και πολλά έδωσε.

Αντε καλή χρονιά να έχουμε. Με καλές συζητήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια Asus p5e, quad 6600, thermaltake junior, wd500gb+wd320gb, 7 in 1 card reader,samsung sh203 δεν αλλαζουν απο την συνθεση.

 

τροφοδοτικο τι διαφορα μπορει να εχει το etasis 650w απο το seasonic s12 650w?

μνήμες να πάρω τις φθηνές 800αρες teamgroup elite που εχει το πλαισιο?

 

Καποιος ειπε να δωσω λιγοτερα στο τροφοδοτικο κ να τα σκασω στις μνημες...δεν συμφωνω με αυτο εφοσον παλι 2g ram θα παρω,το τροφοδοτικο μου φαινεται καλυτερη επενδυση απο το να παρω καλυτερης συχνοτητας μνημες

 

μπορει να μην θέλω να παιζω το crysis αλλα θελω να μην κολαει σε παιχνιδια και σε εφαρμογες οπως photoshop,dreamweaver ι οτιδηποτε αλλο και με τετοιο pc ειναι κριμα να βαλεις μια 8600gt πχ, οποτε σκεφτομαι για πιο φθηνη λυση την 3870

 

Γενικα το να δωσω 100e παραπανω απο τη στιγμη που εχω αποφασισει για τετοιο μπατζετ περιπου δεν ειναι προβλημα αρκει να τα δινεις στα καταλληλα parts(νομιζω θα προκειται για ενα ποιοτικο pc που θα αντεξει αρκετα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τροφοδοτικο τι διαφορα μπορει να εχει το etasis 650w απο το seasonic s12 650w?)

Τιμή. Θα μείνεις πολύ ικανοποιημένος με το etasis. Μην δώσεις παραπάνω

 

Καποιος ειπε να δωσω λιγοτερα στο τροφοδοτικο κ να τα σκασω στις μνημες...δεν συμφωνω με αυτο εφοσον παλι 2g ram θα παρω,το τροφοδοτικο μου φαινεται καλυτερη επενδυση απο το να παρω καλυτερης συχνοτητας μνημες

έγώ το είπα εννοούσα να πάρεις το etasis που είναι φθηνότερο και με την διαφορά να πάρεις 2gb@800mhz απο τις 2gb@667mhz

 

μπορει να μην θέλω να παιζω το crysis αλλα θελω να μην κολαει σε παιχνιδια και σε εφαρμογες οπως photoshop,dreamweaver ι οτιδηποτε αλλο και με τετοιο pc ειναι κριμα να βαλεις μια 8600gt πχ, οποτε σκεφτομαι για πιο φθηνη λυση την 3870

και καλά κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγώ το είπα εννοούσα να πάρεις το etasis που είναι φθηνότερο και με την διαφορά να πάρεις 2gb@800mhz απο τις 2gb@667mhz

 

Μα 2gb@800mhz θα παιρνα ετσι κ αλλιως και μεχρι 70e to πολυ μαλιστα

 

BOUGAS συμφωνω μαζι σου, αλλα πλεον εχει επικρατησει να σου λενε τι καρτα να παρεις κυριως με βαση το crysis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...