Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

georgemarios

κανένας καλός diablo-κλώνος?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη έχω χάσει λιγακι την επαφη με την επικαιρότητα....

....αυτο που λεει ο τίτλος. Τιποτα καλο τελευταια που να αξιζει τα λεφτα και το χασιμο χρόνου?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File m to diablo dn exei klwno.Einai koryfaio paixnidi+akseperasto.8a bgei +3 alla pote dn kserw mallon 8a arghsei.Esy an 8es dokimase to dungeon siege 2 pu ine epishs poly wraio paixnidi+me kala grafika g tn epoxh tu.8a me 8ymh8eis;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

titans quest kai to expansion tou.oxi san to diablo bebea pou opos ipan ine monadiko alla einai para poli orea paixnidia kai se grafika kai sta panta.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

το titan quest το ειχα παιξει οταν βγηκε, και το βαρεθηκα περιπου οταν εφτασα στην αιγυπτο. Δεν υπηρχε τιποτα που να μπορει να με νικησει ακομα και χωρις να χρησιμοποιησω κανενα ability, no chalence.... δε ξερω για το expansion.

To dungeon siege 2 νομιζω το τερματισα ή σχεδον το τερματισα. Πολυ καλο οντως αν και για υποκειμενικους λογους το 1 μου αρεσε περισσοτερο.

Θα κοιταξω το Λοκι....

Ευχαριστω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το καλυτερο απο όλα είναι νομίζω το sacred(βάλε τα patch). Σε λίγο βγάινει και Sacred 2 και όλος ο κόσμος περιμένει κατι καλό....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

σωστος, το sacred ηταν πολυ καλο. Το τερματισα 2-3 φορες χεχε (οχι δεν ειμαι καμμενος με το diablo, οχι δεν ειμαι, δεν....)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ta grafika tou sacred kai genikos olo to paixnidi miazei ligo me dungeon siege i ine idea mou?den exo pexei sacred apla etsi mou miazei apo ikones.oreo fenetai.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

φιλε poulinos, οχι δε θα το ελεγα. Βασικα καμια σχεση τα γραφικα.... το sacred αν και ειναι 3d, την περισσοτερη ωρα σου δινει την αισθηση πως παιζεις με sprites σε ισομετρικο 3/4 (αν και αλλαζει η καμερα αν το θες)....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Hellgate London : απο τους δημιουργούς του Diablo

υπαρχουν 2 τετοια?ενα ονline kαι ενα κανονικο?η ειναι μονο το ονλινε?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

μπορείς να το παίξεις είτε online είτε offline...διαλέγεις :-)

1 game είναι

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...