Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Windows Media Player 11, δεν ανοίγει το ηλίθιο!


lookk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αντέχω άλλο! Μου χουν σπάσει τα νεύρα!:shock:

Εκεί που ήμουν μια χαρά και δούλευαν όλα μια χαρά

έκανα μια επανεκκίνηση το PC και το Media Player δεν λειτουργούσε!!!:fear:

Κοιτάξτε:

1.png

 

Έκανα αναζήτηση στον υπολογιστή γι' αυτό το αρχείο και δεν υπήρχε πουθενά! :shifty:

Μετά πατήσα να πάω στην σελίδα της Microsoft και μου 'βγαλε αυτό:

2.png

 

Το κατέβασα και μου 'λεγε ότι είναι παλιά version και πως δεν γίνεται να διορθώσω την έκδοση που 'χω τώρα μ' αυτήν! :rolleyes:

Τον ψιλοήπια και έτσι κάθισα και έψαξα για Media Player για Vista! :-(

:devil: Και τον ξανάπια και δεν βρήκα τίποτα... :X

Κοίταξα μπας και έφταιγε κάποια ενημέρωση αλλά δεν υπήρχε καμία που να αναφερόταν στον Player! :shock::confused:

 

Μου 'ρχεται να το πάρω και να το κοπανήσω! Τι να κάνω ρε παιδιά;;; Βοηθήστε λίγο!! :-):-):-)

 

Κρέμομαι απ' τα χέρια σας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει δεν είναι ακριβώς λύση αυτή που σου προτείνω, αλλά χρησημοποίησε κάποιον άλλο media player, όπως το Winamp που είναι και free και ένα σωρό ακόμα να διαλέξεις..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε θα ψαξω λιγο για το προβλημα σου και θα ποσταρω αν βρω κατι. προς το παρων για βιντεο καλα θα ταν να βαλεις τον GOM ο οποιος δεν χρειαζεται εχτρα codecs παιζει και μουσικη που θελεις αλλα για μουσικη θα προτεινα winamp (μη σου πω winamp χωρις καθολου mplayer)

εγω αυτα τα 2 χρησιμοποιω μονο. αλλα οπως σου ειπα θα ψαξω λιγο παραπανω για το προβλημα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε θα ψαξω λιγο για το προβλημα σου και θα ποσταρω αν βρω κατι. προς το παρων για βιντεο καλα θα ταν να βαλεις τον GOM ο οποιος δεν χρειαζεται εχτρα codecs παιζει και μουσικη που θελεις αλλα για μουσικη θα προτεινα winamp (μη σου πω winamp χωρις καθολου mplayer)

εγω αυτα τα 2 χρησιμοποιω μονο. αλλα οπως σου ειπα θα ψαξω λιγο παραπανω για το προβλημα σου

Εντάξει, αυτά κατέβασα.. Ωραία είναι.... Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια αν και ακόμα προτιμώ τον Windows Media Player:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...