Προς το περιεχόμενο

UXTHEME Multi-patcher 5.5


Commentator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε να κάνεις Επαναφορά Συστήματος (System Restore), εάν υπάρχει πρόσφατο Σημείο Επαναφοράς (Restore Point).

 

Σε αντίθεστη περίπτωση ανοιξε την κονσόλα:

Start->Run->cmd-> sfc.exe /scannow

 

Αν δεν πιάσουν ούτε αυτά...τότε θα χρειαστούμε Recovery Console για να περάσουμε την σωστή έκδοση του uxtheme.dll... ΑΝ φταίει αυτό για όλα τα προβλήματά σου...

 

Α! και μην ξεχάσω: Τι λειτουργικό χρησιμοποιείς; XP SP2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα οσα μου ειπατε και δεν τα καταφερα.Συνεχιζει να κλεινει οτι ανοιγω.Αν καταφερνα και διεγραφα το uxtheme.dll ισως εφτιαχναν τα πραγματα.Στο safe δοκιμασα να το διαγραψω(χωρις καποιο προγραμμα) και δεν με αφησε.Δεν εχω ιδεα τι να κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό πηγεναι στο εικονίδιο ο υπολογιστής μου>δεξί κλικ διαχείριση>Υπηρεσίες και εφαρμογές>Υπηρεσίες και βρες υπηρεσία που λέγεται "Θέματα" πάτα διπλό κλικ μετά πάτα διακοπή και βαλέ την σε άνεργος μετά restart

 

αν θέλεις να σβησεις το uxtheme.dll κανε το μετονομασία σε uxtheme.bak κανε restart(δεν ξέρω της συνέπειες αν σβησεις αυτό το αρχείο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό πηγεναι στο εικονίδιο ο υπολογιστής μου>δεξί κλικ διαχείριση>Υπηρεσίες και εφαρμογές>Υπηρεσίες και βρες υπηρεσία που λέγεται "Θέματα" πάτα διπλό κλικ μετά πάτα διακοπή και βαλέ την σε άνεργος μετά restart

εχω την αγγλικη εκδοση των windows.μπορεις να μου το πεις στα αγγλικα που θα παω;

αν θέλεις να σβησεις το uxtheme.dll κανε το μετονομασία σε uxtheme.bak κανε restart(δεν ξέρω της συνέπειες αν σβησεις αυτό το αρχείο)

δεν νομιζω να αφηνει.δεν θα μου δινει δικαιωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγεναι Εναρξη>run>γράψε services.msc βρες υπηρεσία themes και κανε ότι έχω πει πιο πάνω

 

τώρα για μετονομασία δοκίμασε δεν έχεις να χάσεις τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κάνεις αυτό σε safe mode

 

Τωρα αν πας για format βάλε XP Pro sp2 η περίμενε να βγει το sp3 final

 

(Αν θέλεις θέματα μετά και το uxtheme patcher που δουλεύει στα σίγουρα πες το)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια!:-DΛοιπον...το φτιαξα:-)(δεν σας νοιαζει αλλα τελωςπαντων:P).Bootαρα απο το cd των xp και εκενα restore μετα απο κανα μισαωρο εφτιαξε.thnx σε οσους ασχοληθηκαν και ειδικα στο black_demis που ασχολιθηκε παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...