Προς το περιεχόμενο

δωρεάν web space


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ για τη πληροφόρηση παιδιά! Επειδή είμαι νέος στο άθλημα του web design, θα ήθελα να ρωτήσω εάν σε αυτά τα web hosting sites μπορώ να ανεβάσω τα αρχεία μια ιστοσελίδας που έχω κατασκευάσει στο Dreamweaver και όχι να ανεβάσω κάποια τυποποιημένη ιστοσελίδα μέσω κάποιου wizards τους!

Επίσης ποιά απόλες να επιλέξω, υπάρχουν κάποια χαρακτηριστικά που είναι καλό να πληρούν σαν παροχές κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου προτεινα να πας σε καποια εταιρια με φτηνα πακετα, γτ και εγω ειχα παει σε καποια εταιρια παλια αλλα δεν με αφηνε να κανω πολλα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου προτεινα να πας σε καποια εταιρια με φτηνα πακετα, γτ και εγω ειχα παει σε καποια εταιρια παλια αλλα δεν με αφηνε να κανω πολλα πραγματα...

Τί δεν σε άφηνες να κάνεις ακριβώς δηλαδή?

 

Να πώ επίσης πως βασικά θέλω χώρο για να τον χρησιμοποιώ σαν demo site. Δηλαδή να ανεβάζω την ιστοσελίδα που έχω φτιάξει και να πειραματίζομαι με το πώς λειτουργεί online κλπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με αφηνε να ανεβαζω απο το frontpage κατευθειαν, να χρησιμοποιω ftp... αυτα δεν θυμαμαι αλλα.

και απο υποστηριξη τπτ...

για την http://www.freegreece.net/ που σου προτεινει ο e-tic εχω ακουσει καλα λογια, τωρα για αλλες δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...