Προς το περιεχόμενο

Ειναι αληθινο ή ....; Ερώτηση για on-line shop


TechnoPrisoner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενδιαφερομαι να παρω ενα φορητο pc,πολυ απλο,για net και movies με wifi.

 

εψαξα στα used και αυτο που εχω να πω ειναι πως οι τιμες ειναι απαραδεκτες ειτε απο ιδιωτες ειται απο καταστηματα με used.

350-400 ευρω για περσινα κ προπερσινα μοντελα ενω την ιδια στιγμη με 150-200ευρω παραπανω παιρνω καινουριο κ με πολυ καλυτερα χαρακτηριστικα κ εγγυηση.

 

ετσι ρωτησα ενα φιλο κ μου εστειλε αυτο το λινκ το οποιο θα θελα να ξερω αν το γνωριζει κανεις και τι γνωμη εχετε?

 

προσωπικα εχω μεγαλες αμφιβολιες, για ριξτε μια ματια

 

http://www.wmyqbt.com/index.asp?typeid=62

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα πρωτα απο ολα και καλη χρονια να εχουμε. φουλ απατεωνας, μην το σκεφτεις καν να ανοιξεις παρτιδες μαζι του :) http://www.wmyqbt.com/info.asp?typename=about απο εδω θα καταλαβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O φιλος googlis λεει οτι στην συγκεκριμενη διευθυνση αλλα σε διαφορετικο αριθμο δωματιο εχουν στηθει καμποσες τετοιες επιχειρησεις ( ο θεος να τις κανει) με παρομοιο ονομα.

 

Αστο καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν ψάχνεις σε Ελληνικά site μεταχειρισμένων? Βάλε εσύ την τιμή που ζητάς και αν βρεθεί έχει καλώς. Εγώ πάντως έχω δώσει και έχω πάρει αρκετά μεταχειρισμένα. Μου έχει τύχει να μην μου κάνει τελικά κάτι (όχι ότι ήταν χαλασμένο) και τα βρήκαμε με τον πωλητή να του το γυρίζω. Θέλω να πω ότι είναι άλλη η όλη φιλοσοφία της συναλλαγής. Απο εκεί αν είναι τίποτα χαλασμένο....κλάψτα χαράλαμπε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν εγγυηση παρε και αν χαλασει στο φτιαχνουν του κουτιου! ο χ pc ssss μου ηταν ετοιμος και επαιζε και crysis χαμηλα με μια χ 1300ati χωρις φωνη τον εβαζα μια χαρα και εκανε και τουμπες!!!! για αυτο που τον θελεις παρε τον και θα εισαι και 3πλα ευχαριστημενος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...