Προς το περιεχόμενο

Πακτωλός δις για τις ψηφιακές πόλεις


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι φίλε μου έχεις δίκιο .... δουλειά του υπουργού είναι να κοιτάει πως να διορίζει και να εκτελεί ρουσφέτια .. με συγχωρείς ...

Αλλά τι να κάνουμε αυτό έχει περάσει στον απληροφόρητο κοσμάκι ότι ο υπουργός έχει άλλα πράγματα <<σημαντικότερα>> να κάνει .. ...

Τη σάλτσα αξιολύπητη δεν την πέταξα έτσι ... Απλά είμαι εντελώς δυσαρεστημένος που ζω σε μία πόλη η οποία σε πολύ μικρό ποσοστό στηρίζεται από την κυβέρνηση .. Και το δίκτυο οπτικών ινών που υλοποιεί είναι συμφωνία μόνο των <ΔΗΜΩΝ !> για πες μου τώρα .. υπάρχει κάποιος καλύτερος χαρακτηρισμός για την κυβερνησούλα .. που σου τη θίξαμε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αφήσουν τα έργα με δρόμους και πεζοδρόμια και θα πιάσουν το ίντερνετ :D

 

Δεν κατάλαβες καλά ,να στο εξηγήσω αλλιώς. ;)

Σκάβουν πάλι τα πεζοδρόμια και τους δρόμους για τις οπτικές και

ξανατρωνε γκαφρά επειδή θα ξανακανουνε νεα πεζοδρόμια και έξτρα άσφαλτο.

για χαζούς τους περάσατε ? ξέρουνε τι κάνουνε .

Π.χ Ελληνική ταινία ''Υπάρχει και Φιλότιμο'' :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε μου έχεις δίκιο .... δουλειά του υπουργού είναι να κοιτάει πως να διορίζει και να εκτελεί ρουσφέτια .. με συγχωρείς ...

Αλλά τι να κάνουμε αυτό έχει περάσει στον απληροφόρητο κοσμάκι ότι ο υπουργός έχει άλλα πράγματα <<σημαντικότερα>> να κάνει .. ...

Τη σάλτσα αξιολύπητη δεν την πέταξα έτσι ... Απλά είμαι εντελώς δυσαρεστημένος που ζω σε μία πόλη η οποία σε πολύ μικρό ποσοστό στηρίζεται από την κυβέρνηση .. Και το δίκτυο οπτικών ινών που υλοποιεί είναι συμφωνία μόνο των <ΔΗΜΩΝ !> για πες μου τώρα .. υπάρχει κάποιος καλύτερος χαρακτηρισμός για την κυβερνησούλα .. που σου τη θίξαμε????

 

Που μου την θίξατε????

Αγόρι μου τι να σου πω...έχεις ξεφύγει τελείος,ας αναλάβουν οι admins και οι mods γιατι οπως λένε απαγορέυονται οι πολιτικές συζητήσεις.Φυσικά εγω δεν είπα τίποτα για πολιτικά απλα σου τόνισα κατι που μάλλον δεν 'ηξερες.Οτι το να μπουν οπτικες ινες δεν ειναι δουλειά υπουργών.

Τώρα στο αν η κυβέρνηση είναι καλή δεν θα μπω στο παιχνίδι να κάνω κουβέντα εδω για αυτό το θέμα.Πάντως εγω είμαι ευαχριστημένος αλλα, άλλη υ΄πόθεση αυτή.

Anyway,

μάθε να ξεχωρίζεις κάποια πράματα και κατάλαβε επιτέλους με τι έχει να κάνει το θέμα και ασε τα πολιτικά σου κολλήματα για αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τώρα στο αν η κυβέρνηση είναι καλή δεν θα μπω στο παιχνίδι να κάνω κουβέντα εδω για αυτό το θέμα.Πάντως εγω είμαι ευαχριστημένος

 

sorry δεν κρατίεμαι...αλλά από 15χρονο δεν λέει και πολλά αυτό (εκτός αν έχεις βάλει ψεύτικη ηλικία οπότε sorry και πάλι :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική κυβέρνηση (η κάθε ελληνική κυβέρνηση) είναι πραγματικά αξιολύπητη σε ότι αφορά θέματα εκσυγχρονισμού της χώρας. Αυτό φαίνεται από τις ατελείωτες πρωτιές (από την ανάποδη) σε πολλές λίστες. Δεν χρειάζεται να υποστηρίζουμε τους ανίκανους που εκλέγουμε κάθε φορά. Και φυσικά είναι δουλειά και των υπουργών, οι οπτικές ίνες ή οτιδήποτε άλλο σχετικό. Αλλά όντως οι κυβερνήσεις μας έχουν ένα αποκλειστικό σκοπό. Να επανεκλεγούν χωρίς να κάνουν απολύτως τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική κυβέρνηση (η κάθε ελληνική κυβέρνηση) είναι πραγματικά αξιολύπητη σε ότι αφορά θέματα εκσυγχρονισμού της χώρας. Αυτό φαίνεται από τις ατελείωτες πρωτιές (από την ανάποδη) σε πολλές λίστες. Δεν χρειάζεται να υποστηρίζουμε τους ανίκανους που εκλέγουμε κάθε φορά. Και φυσικά είναι δουλειά και των υπουργών, οι οπτικές ίνες ή οτιδήποτε άλλο σχετικό. Αλλά όντως οι κυβερνήσεις μας έχουν ένα αποκλειστικό σκοπό. Να επανεκλεγούν χωρίς να κάνουν απολύτως τίποτα.

 

 

Δεν λέω πως δεν συμφωνώ πάντως επιμένω πως δεν είναι δουλειά υποθργώ να βάλει οπτικές ίνες.

Παρ' όλλα αυτα ο θπουργός θα βάλει πτικές ίνες.

 

Απο εκει και πέρα εκτος απο το οτι ξεφύγαμε, αν δεν κάνω λάθος, απαγορεύονται πολιτικές κουβέντες.

 

Όσο για εσένα φίλε thresh νομίζω πως με ξέρεις και ξέρεις την ηλικία μου.

Απο εκεί και πέρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατι ένας άνθρωπος 16 χρονων δεν μπορεί να έχει γνώμη...

 

Σε πληροφορώ πως είμαι πάρα πολύ πολιτικοποιημένος;)

 

Anyway θαπροτιμούσα να μη συνεχιστεί αυτή η "κολοκυθά"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εμπεδώσαμε όλοι. Μόνο που η λέξη πολιτικοποιημένος δεν είναι η σωστή εδώ. Η σωστότερη θα ήταν κομματικοποιημένος.

Εγώ προσπάθησα να "αποχρωματίσω" την κατάσταση. Τα ίδια ισχύουν για όλες τις κυβερνήσεις. Λόγω της νοοτροπίας μας και όχι της παράταξης που έχει το πάνω χέρι κάθε φορά. Εσύ επιμένεις να την ξαναχρωματίζεις με τον υπουργό σου που παρόλο που δεν είναι υποχρεωμένος θα κάνει και πάλι το καλό.

Κατά τα άλλα επικαλείσαι τους κανόνες του φόρουμ για τις πολιτικές συζητήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εμπεδώσαμε όλοι. Μόνο που η λέξη πολιτικοποιημένος δεν είναι η σωστή εδώ. Η σωστότερη θα ήταν κομματικοποιημένος.

Εγώ προσπάθησα να "αποχρωματίσω" την κατάσταση. Τα ίδια ισχύουν για όλες τις κυβερνήσεις. Λόγω της νοοτροπίας μας και όχι της παράταξης που έχει το πάνω χέρι κάθε φορά. Εσύ επιμένεις να την ξαναχρωματίζεις με τον υπουργό σου που παρόλο που δεν είναι υποχρεωμένος θα κάνει και πάλι το καλό.

Κατά τα άλλα επικαλείσαι τους κανόνες του φόρουμ για τις πολιτικές συζητήσεις.

 

 

 

 

κομματικοποιημένος είναι ο ginnispatra.

Ισα ιασ που τον υπουργό δν τον πάω καυόλου και δεν είμαι καθόλου κομματικοποιημένος.

Και εγώ και εσύ και ο καθένας μπορεί να λέει οτι θέλει...

απο κει και πέρα τι να πω αν είναι οντως ουλειά υποθργού οκ

αλλα δν λέει τώρα να λέμε χαζα αφου ξεκινάει το έργο...

νομίζω πως δεν υπάρχει κατι αλλο να πούμε και με προκαλείς να ανοίξουμε πολιική κουβέντα...

τεσπα ο καθενας μπορεί να λέει οτι θέλει.

Κ εμενα μου λές είασι βλάκας (πχ).ε και? ωραία το είπες μεγειασ ου και χαρά σου:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...