Προς το περιεχόμενο

pinnacle και κουφό πρόβλημα...


fraggiskos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Έχω το pinnacle studio 11 σε windows vista και έχω το εξής πρόβλημα: Στην επεξεργασία τίτλων γα να πατήσω κάτί πρέπει να παώ το ποντίκι κάτω και δεξιά απο το κουμπί για να το πατήσω. Αν το πατήσω απάνω δεν αντιδρά καθόλου. Μπορέι να φανταστεί κανείς τι μπορέι να φταίει?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά .Τι κουμπί έχει στην επεξεργασία τίτλων; Βασικά δεν έχω καταλάβει τι προσπαθείς να κάνεις. Γιατί στο pinnacle που έχω εγώ οι τίτλοι δεν μπαίνουν με το πάτημα κανενός κουμπιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχεις έναν τίτλο στην γραμμή του χρόνου κλικάροντάς το 2 φορές μπάινεις στην επεξεργασία του. Εκεί δεν μπορώ να πατάησω τα κουμπιά όπως bolt, underline, italic κλπ. Έκανα επανεγκατάσταση αλλά τπτ. Δεν μπορώ να φανταστώ τί φτάιει. Κάτι ακόμα, υπάρχει τρόπος να το διαγράψω εντελώς απο τον δίσκο? Αφού το απεγκατέστησα προσπάθησα να διαγράψω τον φάκελο απο τα αρχεία εφαρμογών και δεν με άφηνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που φαντάζομαι είναι ότι μάλλον το το pinnacle studio 11μπορεί να μην είναι συμβατό με Vista. Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις μια ερώτηση στο τμήμα υποστήριξης της pinnacle ίσως από κει να έβρισκες μια λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρα συμβατό με βίστα το γράφει κιόλας κατά την εκκίνηση αλλά μου βγάζει αυτό το πρόβλημα. Υπάρχει κάποιο removable tool για pnnacle όπως έχει η Νορτον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...