Προς το περιεχόμενο

"Καίγοντας" διακριτικά μια VGA


Lowrie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα υπάρξουν αναγνώστες που θα διαφωνήσουν με αυτό που επρόκειτο να ρωτήσω. Αν το θέλετε μπορούμε να καλύψουμε την ηθική πλευρά του θέματος, και θα δεχτώ την πρόσκληση να αιτιολογίσω κάτι που ίσως να φένεται λάθος. Θα προτιμούσα όμως, αν μπορούσαμε, να μείνουμε στην τεχνική πλευρά του.

 

Ok, αρκετά με τον πρόλογο.

 

Θέλω να βγάλω εκτώς λειτουργείας μια VGA δίχως να αφήσω σημάδια παρέμβασης. Ουσιαστικά θέλω να την επιστρέψω στο κατάστημα σαν βλαβη ώστε να γίνει αλαγή.

 

Είναι δυνατόν να γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα υπάρξουν αναγνώστες που θα διαφωνήσουν με αυτό που επρόκειτο να ρωτήσω. Αν το θέλετε μπορούμε να καλύψουμε την ηθική πλευρά του θέματος, και θα δεχτώ την πρόσκληση να αιτιολογίσω κάτι που ίσως να φένεται λάθος. Θα προτιμούσα όμως, αν μπορούσαμε, να μείνουμε στην τεχνική πλευρά του.

 

Ok, αρκετά με τον πρόλογο.

 

Θέλω να βγάλω εκτώς λειτουργείας μια VGA δίχως να αφήσω σημάδια παρέμβασης. Ουσιαστικά θέλω να την επιστρέψω στο κατάστημα σαν βλαβη ώστε να γίνει αλαγή.

 

Είναι δυνατόν να γίνει;

 

Δεν με ενδιαφέρει να αιτιολογήσεις τίποτα. Απλά να σου πω και τη δική μου άποψη: Υπάρχουν μερικά καταστήματα (όπως Πλαίσιο, Multirama), που έχουν καταπληκτικό RMA. Δηλαδή, αντί να στείλουν το χαλασμένο ή ελαττωματικό part στην αντιπροσωπεία και να σε έχουν ένα μήνα στο "περίμενε", σου κάνουν επί τόπου αλλαγή. Δείχνουν έτσι το σεβασμό τους στον πελάτη. Δυστυχώς στη χώρα που ζούμε υπάρχουν και άνθρωποι σαν και σένα (το δυστυχώς πάει στο ότι είναι πολλοί) που με τέτοιες συμπεριφορές θα αναγκάσουν τους καταστηματάρχες να μας στερήσουν κεκτημένα σαν κι αυτό που ανέφερα παραπάνω.

 

Λυπάμαι που οι admin του site δεν έκλεισαν το θέμα άμεσα (και λυπάμαι που δεν βρήκαν και το ip σου για να κλειδώσουν και τον πραγματικό σου λογαριασμό, με τον οποίο προφανώς δεν είχες το θάρρος να post-άρεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...