Προς το περιεχόμενο

Μαίνεται ο πόλεμος ΟΤΕ- εναλλακτικών με σποτάκια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ο μόνος που η ιδέα με τον καναπέ και όλα τα σποτάκια μου φαίνονται πολύ ηλίθια ιδέα ?

 

ε δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα, σε καποιους δε θα αρεσε, π.χ εμενα μ αρεσουν τα σουρεαλιστικα σκηνικα και διαλογοι, τα λογοπαιγνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ο καναπές ήταν καταπληκτική διαφήμιση, μου έχει μείνει κυρίως αυτή με τους RPG-τύπους και το τέρας. "Πάμε παιδιά, δεν είναι τίποτα, το 'χουμε!" :mrgreen:

 

++ !

 

Είμαι ο μόνος που η ιδέα με τον καναπέ και όλα τα σποτάκια μου φαίνονται πολύ ηλίθια ιδέα ?

 

Είναι ωραία ιδέα οι καναπέδες και τα σκηνικά. Τώρα να είσαι ο μόνος μάλλον όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και για να μην παρεξηγηθώ,δεν θεωρώ τις αντίστοιχες διαφημίσεις της hol(αν δεν κάνω λάθος) καλύτερες.Ειδικά αυτή με τον τύπο που μιλάει και λέει "μ' αρέσει το αργό internet" και κάτι τέτοια μου τη δίνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και για να μην παρεξηγηθώ,δεν θεωρώ τις αντίστοιχες διαφημίσεις της hol(αν δεν κάνω λάθος) καλύτερες.Ειδικά αυτή με τον τύπο που μιλάει και λέει "μ' αρέσει το αργό internet" και κάτι τέτοια μου τη δίνει..

 

καλα της HOL ειναι επιεικως απαραδεκτες το πα και πιο πανω και απευθυνονται στο ευρυτερο κοινο που δεν ασχολειται ισως γι αυτο βγηκαν και τοσο πατατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θεωρήτε συκοφαντική διαφήμηση απο τον μεν στο δε?Αν εχούν πα....ια ασ κάνουν κάτι για να με κρατήσουν σαν πελάτη που τα σκάω.Και ναι για μένα για όλα φτεει ο Οτε.Αυτός έχει το δύκτιο αυτός το συντηρη(χαχαχαχα)αύτος το νοικιάζει χονδρική και τα τσεπώνει χωρίς να είναι συνεπης προς τους άλλους πάροχους (πόσο δηλαδη σε έμενα).Όταν με το καλό βάλου η άλλες εταιρείες δικάτους δύκτια(οπτικες μέχρι τον πελλάτη)τότε τα ξαναβλέπουμε όλα αυτά.

 

Το δικτυο ειναι του Δημοσιου, την συντηρηση εχει ο οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πάντα στη μέση. Σε μερικά σημεία της χώρας η πλυθισμιακή πυκνώτητα είναι τόσο μικρή που μόνο ο ΟΤΕ ίσως βάλει DSLAM. Το καλωδιακό δίκτυο είναι χαμηλής ποιότητας και δεν μπορεί να συκώνει υψηλές ταχύτητες, ο ΟΤΕ είναι τραγικός στην υποστήριξη του, οι εναλλακτική τραγικότερη.

Όσο πιο φτηνά πουλιέτε ένα προιών τόσο πιο κακό το support του (εγώ στραβώνω και πουλώ εσύ βλέπε και αγόραζε).

Ο ΟΤΕ είναι δυσκίνητος με τις νέες τεχνολογίες. Οι εναλακτυκή δεν έχουν σοβαρά τμήματα υποστήριξης.

Όσο πιο νέος ο εναλλακτικός στην αγορά τόσο χειρότερος.

Στα τηλέφωνικά κέντρα του Support του ΟΤΕ και των εναλλακτικών απαντάνε παιδάκια με προκαθορισμένες ερωτο-απαντήσεις που δεν ξέρουν ούτε τη είναι αυτό που υποστηρίζουν (εξαιρήτε ο ΟΤΕ που εναλλακτικά μπορεί να σου απαντήσει και ο κύριος με τα γυαλιά XRay της HOL:lol:). Ο ένας τα ρίχνει στον άλλο όταν υπάρχει ένα σύνθετο πρόβλημα και κανείς δεν θέλει τον προβληματικό πελάτη γιατί το support του κοστίζει:shifty:. Τώρα βλέπουμε να τα ρίχνουν από τις διαφημίσεις ο ένας στον άλλον σκέψου τους στο πρόβλημα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πάντα στη μέση. Σε μερικά σημεία της χώρας η πλυθισμιακή πυκνώτητα είναι τόσο μικρή που μόνο ο ΟΤΕ ίσως βάλει DSLAM. Το καλωδιακό δίκτυο είναι χαμηλής ποιότητας και δεν μπορεί να συκώνει υψηλές ταχύτητες, ο ΟΤΕ είναι τραγικός στην υποστήριξη του, οι εναλλακτική τραγικότερη.

Όσο πιο φτηνά πουλιέτε ένα προιών τόσο πιο κακό το support του (εγώ στραβώνω και πουλώ εσύ βλέπε και αγόραζε).

Ο ΟΤΕ είναι δυσκίνητος με τις νέες τεχνολογίες. Οι εναλακτυκή δεν έχουν σοβαρά τμήματα υποστήριξης.

Όσο πιο νέος ο εναλλακτικός στην αγορά τόσο χειρότερος.

Στα τηλέφωνικά κέντρα του Support του ΟΤΕ και των εναλλακτικών απαντάνε παιδάκια με προκαθορισμένες ερωτο-απαντήσεις που δεν ξέρουν ούτε τη είναι αυτό που υποστηρίζουν (εξαιρήτε ο ΟΤΕ που εναλλακτικά μπορεί να σου απαντήσει και ο κύριος με τα γυαλιά XRay της HOL:lol:). Ο ένας τα ρίχνει στον άλλο όταν υπάρχει ένα σύνθετο πρόβλημα και κανείς δεν θέλει τον προβληματικό πελάτη γιατί το support του κοστίζει:shifty:. Τώρα βλέπουμε να τα ρίχνουν από τις διαφημίσεις ο ένας στον άλλον σκέψου τους στο πρόβλημα!!!

 

Σωστος οποιος ξερει πως δουλευουν ολα τα τηλ υποστηριξης απο το 11888 εως τις βλαβες του ΟΤΕ ξερει οτι αυτα στελεχωνοννται απο φοιτητες με βαση το βαθμο απολυτηριου λυκειου με ολιγομηνες συμβασεις, μη νομιζετε οτι παιρνετε τηλεφωνα τπτ ειδικους, φυσικα στους εναλλακτικους ισχυει το ιδιο. Φυσικα το να δουλευεις εκει εχει και τα καλα του γιατι εχεις μετα απιστευτες ιστοριες να λες στους φιλους σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτάξτε άνθρωπο που θέλει και internet..:shock:

 

Kaι πες μου οτι εχει αδικο.Το βλεπω βεβαια λιγο πιο ρομαντικα το θεμα.Ολοι εχουμε νιωσει ετσι οπως λεει.Τωρα με τις νεες ταχυτητες δεν ακουμε ουτε το 1/3 οσων κατεβαζουμε γιατι ακριβως δεν εχουμε κουραστει για να τα αποκτησουμε.

Ρε,εδω κατεβαζαμε ενα τραγουδι σε 20 λεπτα (μη μιλησω για τπτ προγραμματα) και το λιωναμε στο repeat!!! Το νιωθαμε ρε παιδι μου,πως το λενε!!!

Τωρα απλα δινουμε λεφτα για HDD's και DVD's και δεν εκτιμαμε πια το τι κατεβαζουμε.

Κατεβαζουμε για να κατεβαζουμε και για να μετρησουμε τα...μεγεθη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...