Προς το περιεχόμενο

Otenet προσφορά - ενδιαφέρει συνδρομητές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είστε ήδη συνδρομητές Otenet, και δεν σκέφτεστε να αλλάξεται πολύ συντομα, διαβάστε παρακάτω.

οι υπόλοιποι forgetovic... :lol:

 

για να έχετε μια αρκετά καλή μείωση στο κόστος συνδρομής, δυστηχώς δεν γίνεται αυτόματα, αλλα πρέπει να στείλετε ενα φαξ και να δεσμευτήτε για 6 μήνες.

 

Λοιπόν εχουμε μείωση τιμών στα πακέτα της Otenet! Αυτό αφορά νέους και existing χρήστες. Δείτε τις διαφορές στις τιμές εδώ! Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι (εν έτη 2008) να στέιλετε με fax την αίτηση που θα βρείτε εδώ[/url'], μαζί με φωτοαντίγραφο μπρος, πίσω της αστυνομικής σας ταυτότητας! Μόλις έστειλα το δικό μου η 8αρα που μου στοιχίζει γύρω στα 55++ euro(με ΦΠΑ) το μήνα πέφτει στα 30(με ΦΠΑ).

http://javapapo.blogspot.com/2008/01/otenet.html

 

 

ώ, ναι! καπου ειδα οτι εχει αναφερθεί ξανά, αλλα θέματα με τίτλους όπως ενα σκέτο "οτενετ" μου φαίνονται παντελώς ά χ ρ η σ τ α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα αν θες να βαλεις 24 οταν τα υποστηριξει, δεν θα εχεις και αλλους 6 μηνες δευμευση για την αναβάθμιση απο τα 8 στα 24?

Μηπως ξερει κανεις ποτε σκοπευουν να βαλουν πακετο για 24 στην οτενετ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ειμαι Connex στα 2Mbit. Εχει περάσει το εξάμηνο και είμαι στον 9ο μήνα. Μπορώ να αναβαθμίσω την γραμμή μου αλλα σε αορίστου χρόνου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες πηρα να ανεβασω το Κονεξ μου.Ειμαι στα 2 μεγαμπαιτ και πληρωνω αν δεν κανω λαθος 51 ευρω περιπου το μηνα.Μου ειπαν οτι τωρα με τις νεες τιμες μπορω να εχω 24 μεγαμπαιτ χωρις αλλαγη σε αυτα που πληρωνω ιδι...δλδ 51 ευρω περιπου.Την αλλη πεμπτη θα μου φερουν δωρω ενα Ρουτερ και θα ειναι ετοιμο!!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες πηρα να ανεβασω το Κονεξ μου.Ειμαι στα 2 μεγαμπαιτ και πληρωνω αν δεν κανω λαθος 51 ευρω περιπου το μηνα.Μου ειπαν οτι τωρα με τις νεες τιμες μπορω να εχω 24 μεγαμπαιτ χωρις αλλαγη σε αυτα που πληρωνω ιδι...δλδ 51 ευρω περιπου.Την αλλη πεμπτη θα μου φερουν δωρω ενα Ρουτερ και θα ειναι ετοιμο!!!:-)

 

Με δέσμευση ή χωρίς ? Εμενα με ενδιαφέρει να πάω για παράδειγμα στα 8μβιτ αλλά αορίστου χρόνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δέσμευση ή χωρίς ? Εμενα με ενδιαφέρει να πάω για παράδειγμα στα 8μβιτ αλλά αορίστου χρόνου

 

 

 

δεν ρωτησα η αληθεια ειναι....αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας...απο τον Οτε δεν θα φυγω...ειναι εμπιστοσυνη...και ας κανει "νερα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως οι τιμές προσφοράς ισχύουν για 12μηνη δέσμευση απ΄οτι λέει στη σελίδα, οπότε να ξέρετε οτι είναι για σταθερούς πελάτες ΟΤΕΝΕΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...