Προς το περιεχόμενο

Modem/router 24 mbit forthnet


SOCRATIS1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δύσκολα το κόβω να συγχρονίζει κάποιο άλλο router πιο πάνω από το Siemens CL-110...

αντιθέτως έχω ακούσει πως συγχρονίζουν χαμηλότερα συνήθως :-(

 

Αυτό δε λέει και πολλά όμως. Και μένα το USR9112 συγχρονίζει στα 15Mbps και κατεβάζει με max 1150KB/sec. To WAG200G συγχρονίζει στα 13-14Mbps και κατεβάζει με 1350ΚΒ/sec.

 

Είχα δει κι αυτό το συγκριτικό λίγο πιο παλιά, για όποιον ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα παραγγελία το WAG200 δηλαδή έκανα πατάτα; Στα λεφτά αυτά έπαιρνα κάτι καλύτερο;

 

με τα ιδια λεφτα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.με λιγα παραπανω παιρνεις ζυχελ.και τα λινκσυς πολυ καλα ειναι.

 

οσο για τον φιλο αν μου λεγαν wag200 i zyxel 8α περνα το zyxel με λιγα λεφτα παραπανω.καλυτερο σε επιδοσεις σχετικο ειναι.πιο στα8ερα σε 8εματα αποοσυνδεσεων κτλ ειναι σιεμενς και speedtouch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιαζει τοσο αμα χαλασει απλα αν εχει καλητερες επιδοσεις απο το το linksys wag200.Αν μου πεις ναι εφυγα και το πηρα.

 

go get ittttttttttttttttttttttttttttt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poulinos thanks.Μπορουσες να δωσεις 70 ευρω αντι 94 περνοντας το ιδιο ροθτερ απλα δεν θα ηταν ασυρματο.Poulinos μπορεις να μου πεις κανα μαγαζι που να δινει και εγγυηση?Το πλαισιο δεν το εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημαρτον.Παλι μπερδευτικα.Ρωτησα εναν φιλο και μου λεει το zyxel 660 απο το linsys wag200g ειναι καλυτερο αλλα για γραμμη 24 απο forthnet το linsys wag200g παραει καλυτερα.Εχει καλητερες αποδοσεις.Μαλακιες μου λεει?Ποιο ειναι ποιο καλο για την γραμμη μου που ειναι 24 mbit απο forthnet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...