Προς το περιεχόμενο

Modem/router 24 mbit forthnet


SOCRATIS1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Ειδα και εγω το θεμα καθως ψαχνομαι για ενα καλο-οικονομικο modem-router το οποιο να με καλυπτει γρηγορα και σταθερα στην 24αρα συνδεση μου connx.Επισης θελω να ειναι καλο ασυρματα καθως θελω να το χρησιμοποιω σε 2οροφο σπιτι.Τι εχετε να μου προτεινετε?Σε καλη τιμη παντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φιλε μου θελω να αλλαξω το προπολεμικο bautec που εχω εδω και χρονια γιατι εχω προβλημα με το ασυρματο πλεον.(ξαφνικα σταματησε να λειτουργει)Οποτε θελω ενα modem της προκοπης με χρηματα γυρω στα 40-50 το πολυ να κανω την δουλεια μου και να χει καλη και σταθερη αποδοση.Αυτο που μου προτεινες,ποια ειναι ακριβως η λειτουργια του γιατι δεν κατεχω?Θα το βαλω στον αλλο οροφο να μοιρασω το σημα?Με ενα modem δεν κανω δουλεια?Στον πανω οροφο δεν ειναι για πολλα ο υπολογιστης απλα θελω και εκει internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καλύπτει το υπαρχον modem του οτε, και το επεκτείνεις με το "300Mbps 802.11b/g/n AP-AP Client-Repeater PoE"

http://www.aerial.ne...ntrepeater.html

θα μπλεξει παραπανω χωρις λογο να βαλει access point.επισης το ρουτερ του ειναι σαπιδι για να το κρατησει και να παρει απλα access point.Να ειχε κανα vigor Κανα cisco θα λεγα ναι .καλυτερα να παρει ενα νεο adsl router Να εχει τα παντα.

 

Φιλε μου θελω να αλλαξω το προπολεμικο bautec που εχω εδω και χρονια γιατι εχω προβλημα με το ασυρματο πλεον.(ξαφνικα σταματησε να λειτουργει)Οποτε θελω ενα modem της προκοπης με χρηματα γυρω στα 40-50 το πολυ να κανω την δουλεια μου και να χει καλη και σταθερη αποδοση.Αυτο που μου προτεινες,ποια ειναι ακριβως η λειτουργια του γιατι δεν κατεχω?Θα το βαλω στον αλλο οροφο να μοιρασω το σημα?Με ενα modem δεν κανω δουλεια?Στον πανω οροφο δεν ειναι για πολλα ο υπολογιστης απλα θελω και εκει internet.

σου εχω απαντησει και στο αλλο

 

Αυτο το εχει δοκιμασει κανεις παιδια?Εχει καλο ασυρματο δικτυο?Θα με καλυπτει? Link

καλο ειναι απλα το vigor Θα σου βγει πιο φτηνα

α.γιατι ξεβαβουμε θεμα του 2008.

β.εχεις ανοιξει και δευτερο θεμα.

γ.συνεχιζουμε εδω

http://www.insomnia.gr/topic/423329-%ce%b1%ce%b3%ce%bf%cf%81%ce%b1-modem-router/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...