Προς το περιεχόμενο

CPU 100%


joanast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα το ιδιο προβλημα με AMD 3500+ μολις εβαλα εναν external firewire δισκο σε σπασμενα winXP 32 pro. Περασα το crack για να περασει το genuine auth, εκανα ολα τα updates και ειναι ok. Μαλλον κατι παιζει σιγουρα με το windows update και AMD.

 

Τα windows einai original? Εχει firewire το PC σου? Αν ναι και στα 2, δοκιμασε uninstall to firewire και install παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εννοώ ότι δεν κοίταξες καθόλου το site που αναφέραμε.

Σε ποιο σημείο αναφέρει κάτι για registration;

Κάνοντας ένα click εγώ βλέπω την παρακάτω εικόνα. Τελοσπάντων.

 

 

Φιλε μου ,μάλλον εσυ ΔΕΝ μπήκες στο site....:-)

 

Register Yourself At HijackThis.de

 

To be able to receive help through our team and to post new topics / replies here, you will need to register yourself here. You can do this here: Forum rules / Registration. (you have to accept the forum rules to be able to proceed with the registration process). Afterwards you will be asked for some details that are necessary to register a user name for you and to be notified on replies to topics. Furthermore you are required to follow some more steps which are related to the Forum settings. Once you have completed the registration process, you will be able to follow the successive steps and post the results from them.

 

έκτος αν δεν γνωρίζεις Αγγλικά?:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα το ιδιο προβλημα με AMD 3500+ μολις εβαλα εναν external firewire δισκο σε σπασμενα winXP 32 pro. Περασα το crack για να περασει το genuine auth, εκανα ολα τα updates και ειναι ok. Μαλλον κατι παιζει σιγουρα με το windows update και AMD.

 

Τα windows einai original? Εχει firewire το PC σου? Αν ναι και στα 2, δοκιμασε uninstall to firewire και install παλι.

 

Αυθεντικά είναι ,δεν έχω firewire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ,μάλλον εσυ ΔΕΝ μπήκες στο site....

 

Register Yourself At HijackThis.de

 

To be able to receive help through our team and to post new topics / replies here, you will need to register yourself here. You can do this here: Forum rules / Registration. (you have to accept the forum rules to be able to proceed with the registration process). Afterwards you will be asked for some details that are necessary to register a user name for you and to be notified on replies to topics. Furthermore you are required to follow some more steps which are related to the Forum settings. Once you have completed the registration process, you will be able to follow the successive steps and post the results from them.

 

έκτος αν δεν γνωρίζεις Αγγλικά?

 

μην αρπαζεσαι, γιατι μαλλον δικιο εχει ο antonl. πηγα στο site και εκανα paste τα αποτελεσματα σου και πηρα κανονικα αποτελεσμα χωρις εγγραφη.απλα πηγαινε και κανε μια επικολληση εδω http://www.hijackthis.de/#anl

Σαν επικινδυνη εγγραφη μου βγαζει την παρακατω, αλλα κοιτα και μονος σου

 

O24 - Desktop Component 0: Privacy Protection - file:///C:\WINDOWS\privacy_danger\index.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος αρπάχτηκε πρώτος, άλλωστε Το Pc το εχω για να εργάζομαι οχι για να κάνω chatting :shifty:

 

Αλλα μάλλον ξεφεύγουμε απο αυτό που ρώτησα αρχικά εδω μεσα...

 

Γιαυτό ξαναρωτάω όσο πιο ξεκάθαρα μπορώ...χωρίς εγγραφή στο συγκεκριμένο site υπάρχει κάποιος που να ξέρει πραγματικά ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι. την εκανα αντιγραφη και επικολληση απο το ποστ σου

 

 

Ευχαριστώ:-D

 

Με βοήθησες αρκετά, από οτι φάνηκε έλυσε το πρόβλημα και η απάντηση απο το Forum του hijackthis ..

Μέτα απο 3-4 πράγματα που έσβησα η ισχύς έχει πέσει στο 7-10 %

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...