Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με υπολογιστή του Multirama!


lookk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"ταπιροκρανιοσι"....ρε φιλε...δεν είπες πουθενά τι έχεις πριν...απλά υπέθεσα...πιο το κώλυμα σου δε καταλαβαίνω...εντάξει κανε ότι θες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το μόνο που θέλω είναι να τα κρατήσω όλα όσα έχω και απλά να λυθεί το πρόβλημα το οποίο είναι ότι κολλάει χωρίς λόγο..

Δεν θέλω να πάω στα XP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου λέτε τέτοια τώρα!

Άμα βάλω τα Vista Ultimate 64bit όμως, λέτε να τα πηγαίνει καλύτερα??

Το λέω γιατί το Tune-Up Utilities μου το χε βγάλει σαν συμβουλή επειδή δεν ταίριαζε με τον επεξεργαστή ή κατι τέτοιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος επεξεργαστής στον κόσμο τρέχει καλύτερα με τα xp. Οπως και να το κάνουμε. Γιατί έχεις κολήσει με τα vista ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Άμα βάλω τα Vista Ultimate 64bit όμως, λέτε να τα πηγαίνει καλύτερα??

[...]

Όχι. Τουλάχιστον όσο αφορά το πρόβλημα που έχει.

 

[...]

Προτιμώ να ναι στα Vista και να μπλοκαίρνει παρά να ναι στα XP και να πηγαίνει σφαίρα.. Είναι θέμα αισθητικής..

[...]

Λίγο "μαζοχιστικό" (χωρίς παρεξήγηση :) ) ακούγεται αυτό αλλά δικαίωμα σου.

Πάντως ένας απ' τους (πολλούς) λόγους που δεν πάω κι εγώ σε Vista είναι για λόγους "αισθητικής" όπως είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη κιόλας αλλά είστε λάθος.

Είναι δυνατόν το pc του να μην αντέχει τα vista ;

Τι του λέτε τώρα.. Ο άνθρωπος θέλει vista και πλήρωσε και έπρεπε να έχει. Αλλού είναι το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα απλά μ' αρέσουν.. Τι να κάνουμε τώρα??

Και βασικά ο μόνος λόγος για τον οποίο πήρα αυτό το pc είναι για να παίζω παιχνίδια.

Και στα XP δεν παίζουν τα καινούρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος. Πιο παιχνίδι δεν παίζει xp ? Ποιος στα λέει αυτά φίλος ? Μήπως ήθελαν να σου πουλήσουν vista ? Εγω παιζω και Crysis , και Call of duty 4 με xp :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι τα multirama παιδιά.Αγόρασε μια φίλη μου τις προάλλες ένα notebook hppavilionκαι ενώ κάναμε ολόκληρη συζήτηση με τον πωλητή για το αν το συγκεκριμένο μοντέλο έχει ενσωματομένο bluetooth,και αυτός διαβεβαίωνε την φίλη μου οτι είχε, τελικά π@π@ρ!@,δεν είχε.

Ένα μήνα αργότερα πήγα εγώ να αγοράσω μια twinmoss512MB@400hz η οποία τελικά αποδείχτηκε 333hz....

 

Η συχνότητα που "τρέχει" η μνήμη εξαρτάται απο τον multiplier( πολλαπλασιαστή) του επεξεργαστή.Με διαφορετική ρύθμιση (αν παίρνει),θα δουλέψει στα 400HZ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...