Προς το περιεχόμενο

Την γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα και χρονια πολλα

 

Εχω φοιτητικο ιντερνετ οτενετ 748 και θέλω να αλλαξω ταχύτητα

 

Σκέφτομαι

1

μηπως να παώ στην Ηellas on line στο φοιτητικο της πακετο "Απεριόριστο ADSL Internet με ταχύτητα έως 24 Mbps* από ? 9,90 το μήνα και μαζί το πρόγραμμα προνομιακής σταθερής τηλεφωνίας hol cosmos" (σε αυτη την περίπτωση θα πρέπει να ξανα κανω τα χαρτια μου οτι με βεβαιώσης και τα λοιπα η όχι?)

2

Να κοιτάξω οτενετ πακετο 2Μb ταχυτητα οχι σε φοιτητικο πακετο κανονικο

 

3

Να βάλω οτενετ 1Mb φοιτητικο

 

Τα φώτα σας...σκεφτομαι σοβαρα για την Hellas on line αλλα σκεφτομαι μηπως θα εχω κανενα προβλημα.

 

Σας ευχαριστω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με το ενα μβιτ νομιζεις οτι θα γινει κανα θαυμα?

 

χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου σου προτεινω κατι απο τα παρακατω

1. μην περιοριστεις στα φοιτιτικα πακετα. η αγορα ειναι γεματη με προσφορες που σου δινουν πολυ ανωτερες ταχυτητες.

2. ελεγξε αν η περιοχη σου βρισκεται εντος καποιου ιδικτητου δικτυου ετσι ωστε να περιορισεις τις επιλογες

3. διαβασε τα θεματα που υπαρχουν στο φορουμ για να παρεις μια ιδεα οσον αφορα την ποιοτητα των υπηρεσιων απο τις εταιριες που καλυπτεσαι

 

φυσικα ολα αυτα με γνωμωνα την τσεπη σου.

 

εγω καπως ετσι κινηθηκα και κατεήξα στο 2play της φορθνετ καθως ηθελα να απαλλαγω απο το ανουσιο παγιο του οτε, να εχω απεριοριστες αστικες και υπεραστικες κλησεις αλλα και πιο γρηγορο ιντερνετ.

 

μαζι ομως με τα καλα ερχονται και τα στραβα. κακη εξυπηρετηση πελατων κυριως αλλα και αρκετο χρονο αναμονης σε αλλους συνδρομητες. η δικια μου ενεργοποιηθηκε οπως με ειχαν ενημερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...