Προς το περιεχόμενο

Ταχυδακτυλουργικά κόλπα!


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλα wiseman ετσι αποκαλυψες μερικες ρουτινες,οποτε καλυτερα να κανεις κανα edit.Και καλυτερα θα ειναι να μην αποκαλυψεις και αλλα μυστικα απο εδω και περα ;-)

 

Κάνε και εσύ edit στο quote σου τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον Zderg. Δεν έχει νόημα να αποκαλύψουμε κόλπα. Στο internet υπάρχει άπειρο υλικό που δείχνει πως γίνονται διαφορα κόλπα. Δεν χρειάζεται να πληρώσεις κανένα 50ευρο. Όποιος ενδιαφέρεται ψάχνει βρίσκει μαθαίνει και μετα παρουσιάζει σε φίλους κλπ, χωρίς ποτέ να αποκαλύπτει τίποτα. Αν βαριέται κάποιος να ψάξει τότε προφανώς το ενδιαφέρον του για τα κόλπα είναι εποχικό, θα του περάσει.

Το να μπορεί κάποιος σε ένα forum γενικού ενδιαφέροντος να κάνει click και να μαθαίνει πως γίνονται είναι αντίθετα στις αρχές όλων όσων έχουν ασχοληθεί λίγο παραπάνω με τα tricks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο ειναι να μιλαμε και να γραφουμε σωστα Ελληνικα , ποιος ο λογος να γραφουμε ενα γραμμα ενω μπορουμε να γραψουμε σωστα ολοκληρη την λεξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...
Φίλε kchoriano, έχεις ασχοληθεί ποτε μ ταχυδακτυλουργικά κόλπα;; Αν ναι, τοτε θα επρεπε να ξερεις οτι οι "μαγοι" δεν αποκαλυπτουν τα κολπα τους.. Τωρα αν καποιος νεος θελει να ασχοληθει με αυτά θα πρεπει να κατσει να ψαξει στο ιντερνετ, να πληρωσει για οσα πραγματα χρειαζεται, να φαει πολλες ωρες στη εκπαιδευση κ μετα να γίνει μαγος..

 

Το να ξερεις ενα κολπο δεν σημαινει ουτε οτι μπορεις να το κανεις ουτε οτι εισαι μαγος, συνεπως το να φανερωσουμε καποια κολπα εδω δεν εχει καποιο νοημα κατα την γνώμη μου..

 

Φιλικά..

 

αλανια ειμε κατασκευαστεις ταχυδακτυλουργος. για οτιδιποτε αποριες η για οποιοδιποτε τρυκ επικινονιστε μζι μου. 6943499919

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλανια ειμε κατασκευαστεις ταχυδακτυλουργος. για οτιδιποτε αποριες η για οποιοδιποτε τρυκ επικινονιστε μζι μου. 6943499919

 

κανενα τρικ για την ορθογραφία κάνεις?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...