Προς το περιεχόμενο

Altec: Δωρεάν ασύρματο internet στα Flocafe


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oλοκληρώθηκε η συνεργασία της Altec Telecoms με τον Όμιλο Vivartia για την υπηρεσία Hot Spot υπηρεσιών στα καταστήματα Flocafe.

 

Μετά την πιλοτική ανάπτυξη Wi-Fi HotSpot σε 10 καταστήματα που λειτουργούν σε όλη την Ελλάδα, η προσφορά δωρεάν ασύρματου internet επεκτείνεται σταδιακά σε όλη την αλυσίδα Flocafe.

 

Έτσι οι πελάτες των καταστημάτων θα μπορούν μαζί με τον καφέ τους να απολαμβάνουν εύκολη και γρήγορη πρόσβαση στο internet μέσω της τεχνολογίας Wi–Fi, για ενημέρωση, διασκέδαση, επικοινωνία. Το μόνο που απαιτείται ένας φορητός υπολογιστής ή ένας υπολογιστής τσέπης ή ένα κινητό τηλέφωνο με την δυνατότητα Wi-Fi, χωρίς καμία απολύτως χρέωση.

 

Source.png Πηγή: naftemporiki.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που σε αλλες αλυσίδες πληρώνεις και οι υπάλληλοι ειναι ασχετοι, καποτε θα καταλάβουν ότι η προστιθέμενη αξία αποτελεί επιλογή για τους εν δυνάμει πελάτες τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που έχει φτάσει η τιμή του καφέ, με 5 καφέδες βάζεις 24mbps.

 

Εντάξει μην το βλέπεις έτσι. Τον καφέ σου θα τον πιείς όπως και να γίνει. Αλλου εχει 3,5 εκεί έχει 5. Δεν θα στερηθείς την βόλτα σου για να βάλεις 24mbps σπίτι.

Κάνουν καλό καφέ όμως :-D Δεν σε χαλάει να έχει και το pocket pc ή το κινητό μαζί σου B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλόοοοο. Τώρα βέβαια που έβαλα vista στο laptop η αυτονομία έπεσε από τις τρείς ώρες στη ...μία οπότε καλό θα ήταν αν δίπλα σε κάθε κάθισμα βρισκόταν και ένα πολύμπριζο :P

 

Πολύ καλή κίνηση πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα σπουδαίο πιο πολυ σαν διαφήμιση μου φένεται και κατα την γνλωμη μου κακώς την αναπαράγει το insomnia. Σε άπειρα καφέ υπάρχει δωρεάν συνδεση στο internet, αλλα τα αλλα δεν ειναι αλυσίδες ... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως δεν είναι δωρεάν ;) Έτσι νόμιζα και εγώ και πήγα στα *bucks όλο χαρά με τον φορητό να μπω στο νετ και μου λένε 6? το 2ώρο! Οι κλέφτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Flocafe στη Συγγρού έχω μπει και με laptop και με το iphone μεσημέρι με αρκετό κόσμο και οι ταχύτητες ήταν αξιοπρεπέστατες.

Είναι αξιόλογη περίπτωση.Τώρα όσο αφορά τα καρκινόματα δεν έχεις και πολύ άδικο αλλά σε λίγα χρόνια όλες οι πόλεις θα είναι ασύρματες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως δεν είναι δωρεάν ;) Έτσι νόμιζα και εγώ και πήγα στα *bucks όλο χαρά με τον φορητό να μπω στο νετ και μου λένε 6? το 2ώρο! Οι κλέφτες!

 

 

χαχαχαχα έλεος. Καλά για μακάκες μας πέρασαν ? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...