Προς το περιεχόμενο

XFX 7900GS 512MB


voovode

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα εχει delay σε παιχνιδια μεσω ιντερνετ τοτε φταει ο ΟΤΕ :-D

Παντως σοβαρα αν ειναι μονο σε παιχνιδια μεσω νετ εχεις σκεφτει πως μπορει να φταει η συνδεση σου?

 

Αν παλι εισαι σιγουρος πως οχι κανε και ενα φορματ και περνατα ολα απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ ελληνικό :)

8mbps σπιτικό....

Σου λέω πως έχει Delay και στο γράψιμo :]

Είναι πρόβλημα γραφικών, λές να μήν αναγνωρίζω το Internet Speed με το Delay του pc? :P

Τεσπά! Άυριο ξεκινάω το φορμάτ, αφού δω μπάς κανένας μου έχει βρεί μία λύση :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, σχεδόν το ίδιο, πάλι κολάει στο LineageII όπως σχεδόν καί με την άλλη...

Ενώ σε 3.0 Ghz με geforce 6600 και 1GB Ram παίζει πολύ καλύτερα, στοv 2.4Ghz με την 7900gs και 1 GB Ram παίζει με αρκετό delay.

 

Σε τί οφείλετε?

Λέτε να βάλω άλλους drivers ή να αλλάξω ΚΑΙ επεξεργαστή? :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry φίλε ήμουν away για μια εβδομάδα.... Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όπως βλέπω εγώ το πρόβλημα μάλλον bottleneck από την ΚΜΕ. Πάνε στα 2GB μνήμη και αλλαγή ΚΜΕ...άποψή μου πάντα:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλημερα, κι εγω αγόρασα την ιδια καρτουλα σημερα (δεν την εχω βαλει ακομη) κι εχω 350 τροφοδοτικο... Ελπιζω να μην εχω τετοια προβληματα στο boot. Εκτος απο το lineage δοκιμασες κανενα αλο παιχνιδι η κανενα benchmark?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι λέω ότι ίσως μπορεί να έχεις πρόβλημα... Η δικιά μου 7600gt θέλει 350 οπότε η 7900 ίσως θέλει poio πολύ! αν όχι είσαι οκ... Αλλά για μισό! Το κουτί

της δεν λέει πόσο θέλει???

Καλόδουλευτη και καλό καψιμο!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο op έτρωγε κολήματα λόγω bottleneck (βλέπε celeron) , μην αγοράζετε καλές κάρτες γραφικών αν δεν έχετε αντίστοιχα καλή cpu, χιλιοειπωμένο αλλά πολλοί δεν δίνουν σημασία απότι φαίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...