Προς το περιεχόμενο

Τελικα ολες οι 8800 GT ειναι ολες ιδιες???


chris1985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

δλδ ο απαιτητικός χρήστης δεν μπορεί να είναι μεγάλος σε ηλικία που βγάζει μόνος του τα λεφτά για τις αναβαθμίσεις του υπολογιστή του ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μεγάλος σε ηλικία συνήθως έχει και μεγάλες υποχρεώσεις...και μιλάμε για το μέσο άνθρωπο σε αθτή τη χώρα που βγάζει 1000 ευρώ το μήνα και τρέχει και δε φτάνει....you know....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μεγάλος σε ηλικία συνήθως έχει και μεγάλες υποχρεώσεις...και μιλάμε για το μέσο άνθρωπο σε αθτή τη χώρα που βγάζει 1000 ευρώ το μήνα και τρέχει και δε φτάνει....you know....

 

Δεν διαφωνώ αλλά αν σου κολήσει το μικρόβιο που λέγετε pc gaming τότε θα αλλάξεις γνώμη και εσύ πήγαινε μια βόλτα στα καταστήματα πληροφορικής και θα καταλάβεις τι εννοώ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε ειμαι 26 χρονών δε διαφωνώ ακόμη έχω την amiga500!και σχεδόν ότι κονσόλα έχει κυκλοφορήσει εκτός απο xbox and play3 πριν λίγες μέρες έσκασα 1100 ευρώ για αναβάθμιση και έμεινα απένταρος...αλλά με τα αγαπημένα μου games παρέα.όλα θεμιτά είναι απλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι υπάρχουν πολλά άτομα που παίζουν games αλλά κρατάνε το pc 2-3 χρόνια γιατί δε μπορούν να τα σκάνε συνεχώς και ας παίζουν σε 800χ600 μετά απο κάποιο καιρό.μακάρι να γινόταν όλοι μας να αλλάζουμε parts κάθε χρόνο όπως επίσης μακάρι να μην υπήρχε και τόση φτώχεια και εξαθλίωση σε αθτή τη κοινωνία....απλά στο τοπικ αυτό εδώ θέλω να καταλήξω στο ότι αφού οι 8800gt είναι πάνω κάτω ίδιες πάρε αυτή που σοθ προσφέρει τα περισσότερα με τα ίδια λεφτά στο κάτω κάτω στο μέλλον τη χρησιμοποιείς σε δε΄θτερο μηχάνημα όπως έκανα εγώ με τη χ1950pro saphire agp(πολύ καλή κάρτα απο ati) again sorry για το μακροσκελές και χωρίς κακία για κανένα συζήτηση κάνουμε έτσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα λες φιλε star, απλα με τις σημερινες συνθηκες ζωης βαζουμε ολοι τις προταιρεοτητες μας. Αλλος τα σκαει στις γκομενες αλλος στα ποτα αλλος στα αυτοκινητα κτλ. Ο καθενας εχει τα χομπυ τους και τις προταιρεοτητες του, αν ομως εχεις οικογενεια ολα αυτα πανε σε δευτερη μοιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...