Προς το περιεχόμενο

Ρυθμισεις Linksys Wag200 για forth 2play


koumos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει καποιος να μου δωσει τις ρυθμισεις που πρεπει να βαλω στο royter linksys wag200 για το 2play της forthnet?

Σημερα ενεργοποιηθηκα και κλειδωνω στα 19700 περιπου αλλα κατεβαζω απο rapidshare μονο με 92KB/s..Φταιει κατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα μηπως μπορει να μου πει κι εμενα κανεις τις ρυθμισεις για το ιδιο router για conn-x 4096 γιατι τωρα κατεβαζω με τη 200 ενω πριν κατεβαζα κανονικα με 400 σταθερα! thnx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου δωσει τις ρυθμισεις που πρεπει να βαλω στο royter linksys wag200 για το 2play της forthnet?

Σημερα ενεργοποιηθηκα και κλειδωνω στα 19700 περιπου αλλα κατεβαζω απο rapidshare μονο με 92KB/s..Φταιει κατι??

http://ati.amd.com/support/driver.html

 

κατεβασε απο εδω .αν δεν κατεβασεις απο εδω με 800 -900 τοτε σιγουρα εχει προβλημα το pc σου εκτος αν ενεργοποιι8ηκες πριν λιγες ωρες και δεν εχει γινει το account 24 mbit akoma.kata τα αλλα οι ρυ8μισεις ειναι στο σιτε τις φορτηνετ με την μονη διαφορα οτι εσυ βαζεις πλεον pppoe /llc αντι για pppoa/vc

 

 

 

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα μηπως μπορει να μου πει κι εμενα κανεις τις ρυθμισεις για το ιδιο router για conn-x 4096 γιατι τωρα κατεβαζω με τη 200 ενω πριν κατεβαζα κανονικα με 400 σταθερα! thnx!

οι ρυ8μισεις ειναι εδω

http://www.forthnet.gr/templates/supportPosting.aspx?c=10009447

απλα εσυ θα βαλεις το username της οτενετ πχ [email protected]

τωρα στα 4 mbit νομιζω οτι ο οτε παιζει με pppoa /vc kaι οχι με pppoe/llc.

μηπως ξερει κανεις? α και κατι αλλο, τι διαφορα θα εχει αμα αλλαξω καναλι? ειναι σημαντικο?

to kanali ειναι απλα για το ασυρματο.αν υπαρχει καποιος γυρω σου που παιζει στο ιδιο καναλι πχ εξι καλο ειναι να το αλλαξεις για να μην μπλεκεστε ειδικα οταν υπαρχουν πολα ιδια καναλια γυρω.τα καναλια που μπορεις να βαλεις για να μην υπαρχει καμια διενεξη ειναι 1 ,6,11.οποιο ειναι free to βαζεις.

me to netword stubmler μπορεις να δεις τι υπαρχει γυρω σου και σε τι καναλι παιζει ακομα και αν ειναι hidden

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...