Προς το περιεχόμενο

Καθυστερημένες ειδοποιήσεις;


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχει κανείς άλλος σήμερα ή μόνο εγώ; Οι ειδοποιήσεις για τα θέματα που είμαι εγγεγραμένος έρχονται ώρες μετά.. :rolleyes:

 

Ευχαριστώ που με ακούσατε. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι Freakster. Το ίδιο κι εδώ. Χρησιμοποιώ ελληνικό Yahoo για τα reply notifications του Insomnia, αλλά δε νομίζω να έφταιγε αυτό, notifications από άλλα fora και λοιπά e-mails μου έρχονταν κανονικά.

 

Το κορυφαίο ήταν κατά τις 21:00-22:00 περίπου. Έσκασαν μύτη 18 e-mails από Insomnia, με ώρα αποστολής το παλιότερο 13:00 και κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είχαμε πρόβλημα στο mail server που δεν έστελνε τα email αλλά τα κρατούσε στην ουρά. Μόλις διορθώθηκε το πρόβλημα τα έστειλε όλα για αυτό τα πήρατε μαζικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρείται και σήμερα το φαινόμενο. Μόλις έλαβα δυο-τρεις ειδοποιήσεις με καθυστέρηση περί τις δυόμισι ώρες...

 

EDIT:

--------

Χαχα, μόλις τώρα μία ακόμη με ώρα αποστολής 11:37!

 

EDIT2:

--------

Και ναι, μόλις είχαμε μία ριπή (burst) :lol: αποστελλόμενων e-mails. 35 τον αριθμό, με ώρα αποστολής από 14:31 έως 19:18. Ήρθαμε back to the present!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ξαναπαρατηρείται το ίδιο φαινόμενο σε κάποιον από εσάς ή μόνο εγώ έχω πρόβλημα βρε παιδιά; Από χτες το βράδυ περί τις 22:00 μέχρι και τώρα, μου έχουν έρθει συνολικά γύρω στα 5-6 e-mail notifications από καμμιά 20αριά που υπολογίζω κατά μ.ό. συνήθως. Το αργότερο από αυτά είναι με ώρα αποστολής 23:29. Π.χ. τα e-mails που στέλνονται κανονικά κάθε μέρα στις 00:00 για τα fora που έχω ορίσει «Παρακολούθηση», δε μου έχουν έρθει καν. Επίσης, έχω απαντήσει σε 2-3 threads στα οποία εξακριβωμένα ακολούθησαν και άλλες απαντήσεις, αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση στο Inbox!

 

Όχι τίποτ' άλλο, μου μπαίνουν συνέχεια ψύλλοι στ' αυτιά για τον POP server του Yahoo και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ, άρα δεν είναι το Yahoo!

 

Διάβολε, και συνέπεσε με την «αλλαγή χρώματος» στο username μου. Χμμμ, καθόλου καλό σημάδι μπορώ να πω. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[OFFTOPIC]

 

Εεευχαριστώ. Προς το παρόν, κάνω «αγροτικό» στο DivX & DVD Authoring. Πιο μετά, έχω πρόταση να «απλωθώ» και προς Software μεριά. Αν και δεν ξέρω, ο Eusebius είναι μεγαλόσωμος; Θα χωράμε και οι δύο; Ή θα τραβάει την κουβέρτα όλη γι' αυτόν κι εγώ ξεσκέπαστος; Πολλά και καυτά ερωτήματα.

:lol:

 

[/OFFTOPIC]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια και από εμένα ρε parsifal για το μονδεριλικι...Σορυ για το offtopic

 

 

edit:Συγχαρητήρια και στο poulino για το μονδεριλικι..καλά πότε γίνατε ρε παιδιά modretors και δε το πήρα χαμπάρι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκόλλησε μάλλον. Ξύπνησα και με περίμεναν 80 (!) ειδοποιήσεις στο Inbox.

 

o parsifal ρίχνει τον server παιδιά ! :lol:

 

τυχερακια, ειχες πράμα για τον πρωνο καφέ, εγω μονο 14!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...