Προς το περιεχόμενο

Αγορές παιχνιδιών από ebay...


vassilis_pap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εχω XBOX 360

 

To XBOX360 είναι region free.Τα παιχνίδια του όμως είναι region locked,όχι όλα αλλά κάποια.Πριν αγοράσεις ένα NTSC παιχνίδι διάβασε αν παίζει σε PAL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα το Bioshock 29 ευρώ τελική, σε μία βδομάδα, από το ebay.co.uk από ένα μαγαζί στο HongKong (Biz-Com2). Οι άνθρωποι ήταν επαγγελματίες, ευγενέστατοι.

 

Τα παιχνίδια συνήθως κυκλοφορούν σε συγκεκριμένες εκδόσεις (PAL/NTSC/NTSC-J), όμως κάποια παίζουν σε όλα τα ΧΒΟΧ360 όπως το δικό μου. Αυτό αναγραφόταν φυσικά και στο site που το αγόρασα.

 

Μετά από την εμπειρία μου, προτείνω για ΧΒΟΧ 360 ΑΝΕΠΙΦYΛΑΚΤΑ το e-bay. Απλά διαβάστε τι αγοράζετε. Δεν φταίει το e-bay αν το παιχνίδι λέει NTSC και συ το αγοράσεις για PAL κονσόλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα Assasin's Creed(PS3)(35E με τα έξοδα αποστολής πληρωμένα),Singstar Solus(PS3)(27E με τα έξοδα αποστολής πληρωμένα).Έτσι είναι ρε παιδιά,σιγά μην δώσω 69.99Ε για να πάρω ένα παιχνίδι από Ελλάδα τη στιγμή που με τα ίδια λεφτά μπορώ να πάρω 2 ή και 3 παιχνίδια.Το ηλεκτρονικό εμπόριο αναπτύσεται και αν δεν βάλουν μυαλό οι έλληνες καταστηματάρχες θα χάσουν πολύ μεγάλο μερίδιο από την βιομηχανία των βιντεοπαιχνιδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε gherudos απο ξεχωριστο πωλητη τα πηρες ή απο μαγαζι στο εebay ?

Γιατι ειναι πολυ καλες τιμες .Εγω ειχα παρει Assasins 42 τελικη για XBOX απο το offeringhouse αν δεν κανω λαθος .

Πριν κανα μηνα βεβαια .

Τωρα θελω COD4 .Που θα παει θα πεσει κ αλλο .Θα αναμεινω ετσι κ αλλιως .(Ατιμη εξεταστικη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα Gears Of War απο play-asia.com με 22 ευρω ....και στην ελλαδα ακομα και μεταχηρισμενο απο ιδιωτη μου το εδινε 50 ευρω....ημαρτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο , αλλα το καρφουρ εχει βγαλει προσφορα πολλα παιχνιδια με 10? το κομματι, πηρα gears of war και crackdown σφραγισμενα κανονικα.

 

καλα το gears of war γιατι εχει 64 ευρω στο πλαισιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το gears of war γιατι εχει 64 ευρω στο πλαισιο?

 

γιατι μας κοροιδευουν και μας ρουφανε το αιμα, ευτυχως που υπαρχει το ebay και το play-asia και μας μενει κανενα φραγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο. ωραια, παινρνεις οτι ειναι να παρεις απο το εξωτερικο και ερχεται στην ελλαδα ειτε με FEDEX, ειτε USPS, ειτε οπως να ναι. μετα τι γινεται? στο φερνουν σπιτι (και αν ναι ποιος?) ή πας και το παραλαμβανεις απο καπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...