Προς το περιεχόμενο

Αγγελία


lupus_Hegemonia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά.

Για ποιο λόγο (δεν έκανα τίποτα ΜΕΜΠΤΟ!) μου ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ η επιλογή να βάζω νέο θέμα, στις "Αγγελίες";;;

ΟΥΤΕ έχω κάνει κάτι άσχημο και είμαι ΑΡΚΕΤΑ ενεργό μέλος (έχω βάλει κάμποσες αγγελίες)...

 

Θα ήθελα να μου το ξαναενεργοποιήσετε ΠΛΗΡΩΣ τον λογαριασμό μου.

 

Ευχαριστώ,

Ρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Γιατί δε μπορώ να δημοσιεύσω αγγελία πώλησης η ζήτησης ?

 

Γιατί από σήμερα 22/11/07 τη δυνατότητα δημοσίευσης στις αγγελίες την έχουν μόνο Insomniacs που έχουν συμπληρώσει 1 μήνα εγεγραμμένοι και έχουν δημοσιεύσει 60 μηνύματα στις άλλες κατηγορίες (εκτός μπλα μπλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείς να ελέγξεις την ημερομηνία εγγραφής μου;;;

Είμαι κανα... ΧΡΟΝΟ (!) εγεγραμμένος! Όσο αφορά να γράφω μηνύματα κτλ., είμαι ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ και για μένα "Το λακονίζειν εστί φιλοσοφίν"!

Τι θα γίνει δηλαδή, πρέπει να λέω "παπαριές" όλη τη μέρα για να'χω δικαίωμα να βάλω μια αγγελία;;;

 

(Θεέ μου, γιατί ΠΑΝΤΟΤΕ τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ fora, είναι... "βαρεμένα" ΤΕΛΕΙΩΣ;;; ΜΟΝΟ σε ελληνικό forum θα υπήρχε ποτέ ΤΕΤΟΙΟΣ... κανονισμός!!!! Ξέρετε, διαθέτω και ΑΛΗΘΕΙΝΗ ΖΩΗ, πλην αυτής στο... Διαδίκτυο!!!)

 

Τες-πα, την κωλο-επιλογή να μπορώ να βάζω που-και-που καμιά αγγελία, θα βρεθεί κάποιο καλόπαιδο να μου την ενεργοποιήσει;;;;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eεεε, όχι ;).

Διάβασε λίγο καλύτερα το ένα και μοναδικό Υπόμνημα που υπάρχει στις αγγελίες του "βαρεμένου" Ελληνικού forum που λέγεται insomnia.

 

Μερικές ερωταπαντήσεις σχετικά με τα forum των Αγγελιών Πώλησης και Ζήτησης

 

- Γιατί δε μπορώ να απαντήσω σε αγγελία ?

 

Η δυνατότητα αυτή είναι απενεργοποιημένη για όλους. Η εκδήλωση ενδιαφέροντος για μια αγγελία μπορεί να γίνει με τον πωλητή με αποστολή προσωπικού μηνύματος. Μπορείτε να απαντήσετε μόνο σε δικές σας αγγελίες για να ενημερώσετε τα υπόλοιπα μέλη για τυχόν αλλαγή στη τιμή η οτιδήποτε άλλο σχετικό με την αγγελία.

 

- Γιατί δε μπορώ να δημοσιεύσω αγγελία πώλησης η ζήτησης ?

 

Γιατί από σήμερα 22/11/07 τη δυνατότητα δημοσίευσης στις αγγελίες την έχουν μόνο Insomniacs που έχουν συμπληρώσει 1 μήνα εγεγραμμένοι και έχουν δημοσιεύσει 60 μηνύματα στις άλλες κατηγορίες (εκτός μπλα μπλα)

 

- Τι λέτε ρε παιδιά ? Γιατί το κάνατε αυτό τώρα ?

 

Η κατάσταση στα δύο αυτά forum έχει ξεφύγει τους τελευταίους μήνες και ως αποτέλεσμα έχουμε ένα καταιγισμό αγγελιών καθημερινά που στην ουσία ακυρώνει το σκοπό που έχουμε θέσει από την αρχή. Αυτός είναι, η δυνατότητα για τα ενεργά μέλη του Insomnia να μπορούν να διεξάγουν αγοραπωλησίες μεταξύ τους σύμφωνα με τους κανόνες που ισχύουν. Το φαινόμενο εγγραφών μελών που μοναδικό σκοπό έχουν τη δημοσίευση αγγελίας είχε κάνει αισθητή τη παρουσία του το τελευταίο χρόνο και για αυτό προχωράμε στη κίνηση αυτή ύστερα φυσικά και από αρκετα παράπονα μελών της κοινότητας.

 

- Α ναι ? Καλά, τα μαζεύω και φεύγω τότε

 

Θα το ξεπεράσουμε :-)

 

- Η μάλλον όχι, θα κάτσω και θα αρχίσω να δημοσιεύω άσχετα μηνύματα για να πιάσω το όριο που έχετε θέσει

 

Αποφάσισε! Πάντως είτε οι συντονιστές είτε κάποιο άλλο μέλος θα το αντιληφθεί και θα αναγκαστεί να προβούμε σε μη θεμιτές αλλά αναγκαστικές ενέργειες που αναφέρουμε σχετικά στους κανόνες.

 

- Πώς ενημερώνω τον κάθε ενδιαφερόμενο ότι έχω πουλήσει το αντικείμενο της αγγελίας μου ή ότι η τιμή έχει αλλάξει ?

 

Πατώντας το κουμπί "επεξεργασία" μπορείτε είτε να το προσθέσετε στο τίτλο είτε στο περιεχόμενο της αγγελίας σας. Επιπλέον μπορείτε να απαντήσετε στην ίδια σας την αγγελία αναφέροντας τις αλλαγές που ισχύουν. Σε καμία περίπτωση δε θα πρέπει να δημιουργήσετε νέα αγγελία..

 

- Οι υπόλοιποι συμπληρωματικοί κανόνες που έχετε θέσει για τις Αγγελίες καθώς και για την πώληση λογισμικού εξακολουθούν να ισχύουν ?

 

Βεβαίως χωρίς καμία αλλαγή

 

- Κάτι πεδία που βλέπω σε παλιές αγγελίες με Τιμή, Τοποθεσία, Τρόπο Συνναλαγής, δεν εμφανίζονται τώρα

 

'Εχουν αφαιρεθεί. Μπορείτε να τα αναφέρετε μέσα στην αγγελία σας αν επιθυμείτε.

 

- Σας αγαπώ

 

Εεχχxχμμ....ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Η μάλλον όχι, θα κάτσω και θα αρχίσω να δημοσιεύω άσχετα μηνύματα για να πιάσω το όριο που έχετε θέσει

 

Αποφάσισε! Πάντως είτε οι συντονιστές είτε κάποιο άλλο μέλος θα το αντιληφθεί και θα αναγκαστεί να προβούμε σε μη θεμιτές αλλά αναγκαστικές ενέργειες που αναφέρουμε σχετικά στους κανόνες.

 

 

Αυτό το κομμάτι προφανώς δεν το διάβασες, γι'αυτό spammαρες όλο το βράδυ στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...