Προς το περιεχόμενο

DVI οθονη σε d-sub καρτα


macDonald

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παλι πιστευω οτι πρεπει να κλεισει

εγω παλι πιστευω οτι πρεπει να κλεισει,και αργοτερα οσοι θελουν να μαθουν απο αυτο το thread,θα υπαρχουν οι πληροφοριες....οσο ειναι καιρος,γιατι μετα θα βλεπουν ΜΟΝΟ spams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν θα απαντήσω για δύο λόγους. Δεν συνεχίζω όπως είπαμε γελοίες συζητήσεις με αγνώστους. Έχεις μπερδέψει ποιός είπε πρώτος και τί. Και μάλλον δεν έχεις ακούσει βόθρο να μιλάει. Ίσως σε πειράζει γιατί το χαρτί κόβει πιο βαθιά καμμιά φορά και από το μαχαίρι... Και επίσης επειδή δε σε ξέρω, μπορεί να έχεις κάποιο είδος διανοητικής υστέρησης...Μην μετανιώσω μετά αυτά που λέω.

Οπότε τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθησε να θεωρεις "ατομα διανοητικης υστερησης" οσους εχεις διενεξη μαζι τους.

Με αυτο το πολυ λογικο και ευσχημο, ειναι η αληθεια, επιχειρημα θα κανεις πολλους επιτυχημενους διαλογους και στο μελλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθησε να θεωρεις "ατομα διανοητικης υστερησης" οσους εχεις διενεξη μαζι τους.

Με αυτο το πολυ λογικο και ευσχημο, ειναι η αληθεια, επιχειρημα θα κανεις πολλους επιτυχημενους διαλογους και στο μελλον...

 

Κυριε εξυπνάκια αν δε σου αρέσουν οι απαντήσεις δεν ενδιαφέρει κανέναν.

Δε χρειαζεται να σου πω τι και γιατι..απορω γιατι σου απαντανε τοση ωρα και χαλανε το χρονο τους προσπαθωντας να σε βοηθησουν.Τετοια κυνικα "έξυπνα φαστιστακια" δεν έχουν θέση σε τέτοιου είδους φόρουμ γιατι πολύ απλα δε λειτουργουν με τους όρους που εσεις οι φλωρο-καλομαθημένοι θέτετε.Μην κάνεις τον κόπο να απαντήσεις.βλακεια θα πεις πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mας δουλευεις κυριε υπερασπιστα των υβριστων?

Εσενα αν μπαιναν ξαφνικα στο thread σου και σε λεγαν "Ατομο διανοητικης υστερησης" τι θα ελεγες?

Αντε κανε ενα κρυο μπανιο να συνελθεις, καραγκιοζακο.

Σε συμβουλευω να ακολουθησεις την οδο του "συν/φου" και να κανεις επισης μόκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ήμουν κι εγώ στο κότερο!!!

Edit: Ήμουν κι εγώ στο thread!

[ATTACH]10252[/ATTACH]

Συγνώμη για το spam, αλλά το τόπικ εξελίσσεται σε δυναμίτη και έπρεπε να πάρω μέρος...

Εξαιρετικά επιτυχημένο. :lol:

εγω παλι πιστευω οτι πρεπει να κλεισει

 

Συμμεριζόμενος την άποψή σου, ευχαριστούμε τους συμμετέχοντες για τις απόψεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...