Προς το περιεχόμενο

Δορυφορικό Internet


arturo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ADSL ΓΡΑΜΜΗ ΓΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μέχρι 2Mbps 650?/μήνα(+ΦΠΑ όμως, εμ τι)..Μάλισταααα..Πάω να κάνω αίτηση και εγώ συμφέρει..

 

Σας ενδιαφερει αμφιδρομη επικοινωνια με τον δορυφορο γιατι ειναι πολυ ακριβη

 

Δεστε μονο για download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νησιώτικα netcafe που χρεώνουν 6? την ώρα;:P

 

Γιατί τέτοιες τιμές όμως; Πόσο ανώτερη είναι η ποιότητα μιας δορυφορικής σύνδεσης; Μη μου πείτε ότι το b/w έρχεται "ευθεία".. Αν ήταν έτσι θα βλέπαμε πολλά πιάτα έξω από σπίτια:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εχω ακούσει οτι μπορείς να πάρεις απο τη μαύρη ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΠΙΑΤΟ με 200 περίπου ΕΥΡΩ και μετα δε πληρωνεις τιποτα έχεις ίντερνετ τζάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα...εχω και εγω το ιδιο προβλημα και η συνδεση μου ειναι 54 το πολυ και πληρωνω 150νταρες τον οτε για 15 πενταλεπτα το μηνα και ουτε λογος για κατεβασματα και τετοια ισα ισα τα μειλ μου μερα παρα μερα και χωρις ουτε ενα τηλεφωνο να κανω....οποτε νομιζω οτι το Hellas Sat net! 500 με 141,61?* στα512kbps ειναι ας πουμε μια τιμια προταση...που μολις και εγω ανακαλυψα...για μενα το 512 φανταζει μαγικο σε σχεση με τα 44 46 52 που εχω....και νομιζω οτι η συνδεση θα εχει και την ποιοτητα της....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...