Προς το περιεχόμενο

Ποιον Raptor να διαλεξω?


tzanos 15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια θελω να παρω ενα σκληρο δισκο WESTERN DIGITAL RAPTOR 150GB αλλα δεν ξερω ποια ειναι η διαφορα αναμεσα στον WESTERN DIGITAL RAPTOR 150GB WD1500ADFD 10000RPM SATA και στον WESTERN DIGITAL RAPTOR X 150GB WD1500AHFD 10000RPM SATA CRYSTAL CLEAR εσεις ποιον θα προτεινατε να παρω? υπαρχει καποια ιδιαιτεροτητα κατα την εγκαταστση του RAPTOR στον υπολογιστη εχω μητρικη ASUS P5W DH DELUXE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φθσικά τον απλό.εκτός του ότι είναι πιο φτηνός έχει και περισσότερες ώρες λειτουργίας γιατί προστατεύεται απο το μεταλλικό περίβλημα και όχι απο το τζάμι που έχει ο άλλος...πεταμένα λεφτά δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και εγώ με τους προαναφερθέντες, τον φτηνό να πάρεις και όταν μπορέσεις οικονομικά να πάρεις και έναν δεύτερο raptor ίδιο να τους βάλεις σε raid 0, η διαφορά είναι τεράστια σε εγκτατάσταση προγραμμάτων-windows-games, σε data transfer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετοί έχουν keyboards που κάνουν περισσότερο :P

Θεός...:-D:-D:lol:

 

Περαν της πλακας αν δν σε ενδιαφερει η πολυ poul-mour αποψη στο μηχανημα σου παρε τον απλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον θορυβο θα συμφωνησω και εγω... δεν τον περιμενα τοσο εντονο... μονο τον raptor ακουω απτο pc. αλλα δεν εχω παραπονο παει πολυ καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω και τους δυο.τον χ μου τον εδωσαν.παρε τον απλο ασε τον χ ασχετως αν εχει πολυ μεγαλυτερη ανοχη σε ηλεκτρομαγνητικες παρεμβολες λογω του ειδικου clear cover.οταν ομως οι raptor αναζητουν κανουν σα να βραζεις ποπ κορν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...