Προς το περιεχόμενο

H "καλυτερη" ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων


liapinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα την πανδαισια θεαματος που παρακολουθησα στους αγωνες κυπελλου,με εισητηρια που αγγιξαν παγκοσμιο ρεκορ (σε ολο τον θεσμο θα κοπουν οσα εισητηρια κοπηκαν στο λουτον-λιβερπουλ) θελω να σκευτουμε και να ανακυρηξουμε την καλυτερη ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων.Ξεκιναω...

 

προπονητης: α' Σουλης Παπαδοπουλος,β' Γιωργος Φοιρος (ο Αλεφας εκτος συναγωνισμου)

τερματοφυλακας:Κυριακος Τοχουρογλου,Moretto Marcelo

δεξι μπακ: Λουκας Βυντρα,Βαιος Καραγιαννης

αριστερο μπακ: Τασος Παντος

κεντρικος αμυντικος:Γιωργος Κολτσιδας(αγωνιστηκε την τεταρτη για 5 λεπτα με εξαιρετικη παρουσια)

κεντρικος αμυντικος:Ερίκ Ραμπεσαντρατανά

χαφ επιτελικο:Χούλιο Σέζαρ,Flavio Conceisao

επιθετικος:Παντελης Καπετανος,Γιαννης Τατσης

επιθετικος:Χρηστος Καλαντζης,Λάρα Γκαρσία Ντάνι

 

βοηθηστε λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Για επιθετικό θα προτείνω τον μέγα Τάτση και χαφ-επιτελικό (προσπαθώ να μην γελάσω....) Χούλιο Σέζαρ (ave....)

 

Ποιος ειναι αυτος?δεν μου ρχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την πανδαισια θεαματος που παρακολουθησα στους αγωνες κυπελλου,με εισητηρια που αγγιξαν παγκοσμιο ρεκορ (σε ολο τον θεσμο θα κοπουν οσα εισητηρια κοπηκαν στο λουτον-λιβερπουλ) θελω να σκευτουμαι και να ανακυρηξουμε την καλυτερη ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων.Ξεκιναω...

 

προπονητης: α' Σουλης Παπαδοπουλος,β' Γιωργος Φοιρος (ο Αλεφας εκτος συναγωνισμου)

τερματοφυλακας:Κυριακος Τοχουρογλου

δεξι μπακ: Λουκας Βυντρα

αριστερο μπακ: Τασος Παντος

κεντρικος αμυντικος:Γιωργος Κολτσιδας(αγωνιστηκε την τεταρτη για 5 λεπτα με εξαιρετικη παρουσια)

επιθετικος:Παντελης Καπετανος

 

 

 

βοηθηστε λιγο..

 

Απορία γιατί έβαλες τον Τάσο Παντό, έχεις δει κανένα παιχνίδι ι μπά....για Βύντρα συμφωνώ Απολύτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία γιατί έβαλες τον Τάσο Παντό, έχεις δει κανένα παιχνίδι ι μπά....για Βύντρα συμφωνώ Απολύτος!

 

επειδη ειναι ο καλυτερος παιχτης του ολυμιακου μαζι με τον γκαλετι και τον καβασεβιτς.:-D Νομιζω οτι αξιζει μια θεση στην εθνικη:mad:

 

Πως τον λενε τον δεξι μπακ που επεζε στην αεκ προηγουμενη δεκαετια και ειχε ριξει μια γροθια σε ευρωπαικο παιχνιδι και ειχε φαει κοκκινη?

Τον βρηκα και τον καταχωρω ως αναπληρωματικο του Λουκα.Βαιος Καραγιαννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη το thread απευθύνεται σε πραγματική ομάδα ποδοσφαίρου ι σε παιχτές παλτά?εγω από το ύφος των άλλων αυτό κατάλαβα αν κάνω λάθος Συγνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειναι αυτος?δεν μου ρχεται...

 

Ο Τάτσης είχε προλάβει να παίξει μερικα παιχνίδια τη σεζόν 2003-2004 στον Ολυμπιακό με ένα μόλις γκολ. Είχε έρθει πακέτο με τον Πάντο.. Ο Καίσαρας ήρθε ,νομίζω, τη σεζόν 1997-1998 στον Παναθηναικό του Δανιήλ από την Ντορτμουντ, στην τρυφερή ηλικία των 37 χρόνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη το thread απευθύνεται σε πραγματική ομάδα ποδοσφαίρου ι σε παιχτές παλτά?εγω από το ύφος των άλλων αυτό κατάλαβα αν κάνω λάθος Συγνώμη

Προσεχε τα λογια σου...Παλτο ο λουκας και ο κολτσιδας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τάτσης είχε προλάβει να παίξει μερικα παιχνίδια τη σεζόν 2003-2004 στον Ολυμπιακό με ένα μόλις γκολ. Είχε έρθει πακέτο με τον Πάντο.. Ο Καίσαρας ήρθε ,νομίζω, τη σεζόν 1997-1998 στον Παναθηναικό του Δανιήλ από την Ντορτμουντ, στην τρυφερή ηλικία των 37 χρόνων.

 

Τον τατση τον θυμαμαι τον αλλον ουτε καν παει το μυαλο μου.Τους καταχωρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχε τα λογια σου...Παλτο ο λουκας και ο κολτσιδας???

Ναι και δεν το λέω μόνο εγώ αλλά και όλος ο κόσμος σιγά τον παίχτη Κολτσίδα ένα παλτό είναι και λίγα λέω παίκτης με καμιά διακριση τσαντίλας και τα μεγάλα παιχνιδάκια του τα έπαιζε μόλις ερχτόταν ο Ολυμπιακός. Για τον Βύντρα γελάει όλος ο κόσμος εγώ τι άλλο να πω..χαχ:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τάτσης είχε προλάβει να παίξει μερικα παιχνίδια τη σεζόν 2003-2004 στον Ολυμπιακό με ένα μόλις γκολ. Είχε έρθει πακέτο με τον Πάντο.. Ο Καίσαρας ήρθε ,νομίζω, τη σεζόν 1997-1998 στον Παναθηναικό του Δανιήλ από την Ντορτμουντ, στην τρυφερή ηλικία των 37 χρόνων.

 

Σωστά τα λες πράγματι τραγικός. Είχε έρθει πακέτο Πάντος-Τάτσης-Κουλουχέρης από τους 3 ένας διακρίθηκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...