Προς το περιεχόμενο

H "καλυτερη" ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων


liapinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωπα ρε, ο Σινιορι τιποτα, μια αλλα στον Ηρακλη. Οχι οτι γενικα ηταν παλτο...

 

Άσχετα με την μέχρι τότε πορεία του, ο Σινιόρι του Ηρακλή είναι must για την ομάδα που φτιάχνουμε. 'Οπως και ο συνονόματος του Τζιοβάνι που έπαιζε στον Εθνικό:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Με τρωει το χερι μου με ολους τους παικταραδες ου εχουν περασει απο την Ελλαδα...Καπως πρεπει να το οργανωσουμε, να κανουμε ενα τοπικ για καθε θεση με ολους τους ημιθεους που εχουν περασει

 

Πως να αφησω απεξω τα μεγαθηρια

 

Τζαφαρ Ιρισμετοφ, Ελιομαρ Καρβαλιο, Μαουρο Σιλβα, Ιγκορ Σιπνιεφσκι, κατι...Μιτου, Ζρντεγιαν Αντριτς, Στραντλι, Κωστα Κουτσουρε(αυτον που ειναι καλυτερος απο τον Παουλο Σοουζα κατα Αγγελο Αναστασιαδη), Μηνα Πιτσο, Τζοναθαν Ενακαριρε, Κοφι Αμπονσα, και α και ου και Ουαντου, Ζιζι Ρομπερτς, Ρεζιτς, Θαναση Κωστουλα, Σταυρο Τζιωρτζοπουλο, Γιωτη Τσαλουχιδη(καλα εκεινη η φουρνια του Μουντιαλ πρεπει να ηταν οτι πιο αμπαλο πηγε ποτε σε Μουντιαλ), Νικο Γεωργεα, Βαιο Καραγιαννη, Αντριαν Ντελιμπασιτς, Κριστοφερ Ρε, Κουτλας, Πιας, Λεοντιαδης, Λαγωνιδης, Αμπαδιωτακη, Τοχουρογλου, και αλλα ιερα τερατα του Ελληνικου Ποδοσφαιρου....

 

ΥΓ. Ποιο αστειο ειναι το μπασκετ παντως. Κυριως διοτι λογω φυσικων προσοντων (πχ υψος, δυναμη, ογκος) εχουν περασει πολλα τσουρεκια που φαγαν ψωμι (στο ποδοσφαιρο καλως ή κακως λογω πολλων θεσεων, πολλης προσφορας εργατικων χεριων, αμα εισαι αμπαλος γρηγορα θα χαθεις -τουλαχιστον απο τις μεγαλες ομαδες-γιατι θα βρουν καποιον που ειναι κατα 5% καλυτερος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρεσανοβιτς

Πω ρε φιλε!!! ΑΥΤΟΝ εψαχνα χθες να βρω πως λεγεται και τελικα δεν τον βρηκα...Υπερπαικτης

 

Ισαξιος ενος Ζουταουτας τουλαχιστον, μην σου πω και ενος Κολτσιδα και πεσουν τα τσιμεντα του Χαριλαου

 

Και ολοι αυτοι με προπονητη τον πανμεγιστο Σκαζνι. Ρε δεν φτιαχνει ενας μια λιστα με ολα τα ονοματα που εχουν πεσει αλφαβητικα μην γραφουμε τους ιδιους?

 

ΥΓ. Ωπα, μουρθε. ΚΑΙ τερματοφυλακαρα ΚΑΙ καθαρος παικτης. ποτε δεν δωροδωκηθηκε...Θεολογης Παπαδοπουλος φιλε μου, αυτα ειναι

ΥΓ2. Πωπω μουρχονται συνεχεια...Τζαλακωστας...αυτα ειναι ρε φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια καλούπια σαν τον Τζαλακώστα δεν υπάρχουν στις μέρες μας.Παλιές καλές εποχές.

 

Σαμολαδάς,Κουρογιωργάκης,Τομπουλίδης,Τσίμπος,Γκαβασιάδης,Μπούτζουκας,Κουρουκερέζης,Σκάρα,Τάκος,Μπαρμπολούτσι,Προβίδας,Χαμούζας,Τσιφούτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματα ρε μαλακα, θα με παρουν τα κλαματα...Συγκινηθηκα...ΛΕΜΟΝΗΣ!!!

 

Επειδή μου την λές άσχημα για τον Τάκαρο:Κάβουρας,Καραβίδας,Πατσιαβούρας.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βονορτας, Νεντιδης, Παχατουριδης, Σαββιδης και φυσικα ΤΑΣΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ(δεν με νοιαζει ποσο ψυχαρα, Ολυμπιακαρα, μαγκας ηταν, απο μπαλα εγω στα 12 μου ημουν καλυτερος αποτι αυτος στα 25 του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...