Προς το περιεχόμενο

H "καλυτερη" ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων


liapinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σκαστε ρε μαλακες θα βαλω τα κλαματα....

 

Κρις Καλατζης, Βαλαωρας(αυτουνου που ηρθε η ωρα), Καρασαβιδης (και οι 2!!!) , αδελφια Αλεξιου...και τωρα ερχεται...

 

 

 

ερχεται....

 

 

θα ριξω ονομα ταφοπλακα

 

 

 

οποιος βρει κατι καλυτερο, κατι ανωτερο απο τον παρακατω ΘΕΟ κερδιζει τον σεβασμο μου...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ετοιμοι????

 

 

 

 

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε φιλε ειπες μεγαλη κουβεντα τωρα.

Αντιπροτεινω Καφε (οχι αυτον που παιζει στην αεκ, αυτον του παο), Γυριχιδη, Ψωμα και Μπαρνιακ και παλι δεν μου φτανουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ρε τον Θεοφύλακτο..Αυτός ήταν πίσω απο Βάντζικ και Νικοπολίδη??? Σωστός, αλλά σου έχω το ιδανικό αντίπαλο δέος...

 

 

Ράντοσλαβ Μάινταν..

 

 

δύο λέξεις φόβητρο για τους επιθετικούς..είναι ο άνθρωπος που, όταν είδα το όνομα του στη σύνθεση της Βίζλα πριν από τρία χρόνια, είπα ότι 1000% ο ΠΑΟ θα περάσει..

 

(που θα βρώ μόνο το αυτογκόλ του με τον ΠΑΟΚ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν ηταν τερμα ο θεοφυλακτος, επιθετικος ή μεσος ηταν. Αλλα γαμω τα παιδια...

 

Tότε μάλλον πέρασε η ώρα για μένα...)))) πάντως εξακολουθώ να προτείνω τον Ράντο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τον Ταλικριαδη :-)

ΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΝΑ Ο ΠΑΜΠΛΟ με ενα βαρυ ονομα...(αν και ο Ταλικρας ενταξει, δεν ηταν ΤΟΣΟ τραγικος)

 

ΥΓ. Και καποιος που ειπε για Μπαρνιακ με συγκινησε. Διοτι ηταν καλος παικτης, παλιος, στον Απολλωνα νομιζω ε?

 

 

ΥΓ2. Και μιας και πιασαμε τα τερματα...Αμπαδιωτακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ρε τον Θεοφύλακτο..Αυτός ήταν πίσω απο Βάντζικ και Νικοπολίδη??? Σωστός, αλλά σου έχω το ιδανικό αντίπαλο δέος...

 

 

Ράντοσλαβ Μάινταν..

 

 

δύο λέξεις φόβητρο για τους επιθετικούς..είναι ο άνθρωπος που, όταν είδα το όνομα του στη σύνθεση της Βίζλα πριν από τρία χρόνια, είπα ότι 1000% ο ΠΑΟ θα περάσει..

 

(που θα βρώ μόνο το αυτογκόλ του με τον ΠΑΟΚ..)

 

Ο Μάινταν ίσως κάνει γκάφες,αλλά υπάρχουν στιγμές που έχει πιάσει τρελά πράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μάινταν ίσως κάνει γκάφες,αλλά υπάρχουν στιγμές που έχει πιάσει τρελά πράματα.

 

Κατ' αρχήν συγχαρητήρια για τον...Τσακ)))..απλά μυθικό..

 

Όσο για τον Μάινταν, ίσως είναι άδικο για τον ίδιο, αλλά το μόνο που θυμάμαι απο εκείνον είναι η μυθική φάση στην Τούμπα, όπου δοκιμάζει να διώξει με γροθιές σε γύρισμα και η μπάλα πέρνει ανάποδο φάλτσο καταλήγωντας ψιλοκρεμαστα στα δίχτυα..και όλα αυτά απο το ύψος του πέναλτυ...Απο εκεί και μετα (έχοντας κάνει μόνο 4 εμφανίσεις ως βασικός στον ΠΑΟΚ) καταχωρήθηκε στο μυαλό μου ως...χειμωνιάτικο ρούχο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...