Προς το περιεχόμενο

H "καλυτερη" ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων


liapinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κατ' αρχήν συγχαρητήρια για τον...Τσακ)))..απλά μυθικό..

 

Όσο για τον Μάινταν, ίσως είναι άδικο για τον ίδιο, αλλά το μόνο που θυμάμαι απο εκείνον είναι η μυθική φάση στην Τούμπα, όπου δοκιμάζει να διώξει με γροθιές σε γύρισμα και η μπάλα πέρνει ανάποδο φάλτσο καταλήγωντας ψιλοκρεμαστα στα δίχτυα..και όλα αυτά απο το ύψος του πέναλτυ...Απο εκεί και μετα (έχοντας κάνει μόνο 4 εμφανίσεις ως βασικός στον ΠΑΟΚ) καταχωρήθηκε στο μυαλό μου ως...χειμωνιάτικο ρούχο..

 

Ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια,αν και κανονικά πρέπει να πάνε στο frikipaideia από το οποίο "δανείζομαι" κατά καιρούς διάφορα για τις υπογραφές μου. :devil:

 

Όσο αναφορά τον μάινταν,βασικά λάθος μου.Εγώ έλεγα για την μετέπειτα πορεία του,όχι στον παοκ.Οπότε μάλλον έχεις δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marco Villa....

 

 

Μπραβο Φίλος,είσαι πολυ vintage cult fan

 

Που το θυμήθηκες αυτο το γίδη;Τον ειχε φέρει ο καπετανιος για ενα ντενεκε λαδι και ενα πιατο φακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιεκινί

ΩΠΑ! Ο Γεκινι του γαυρου ναι, αλλα δεν κολλαει, ο Γεκινι ΓΕΝΙΚΑ οταν ηταν οντως 30-οταν μπηκε στο αεροπλανο, οταν εφτασε Ελληνικο ηταν πλεον 40-ηταν γαμω τους παικτες

 

Τσιφουτης, Τσιμπλιδης, Τσινος...ΑΛΕΝ ΡΑΓΚΟΥΕΛ!!

 

 

ΥΓ. Επιμενω οτι με Θεοφυλακτο Νικολαιδη σας εχω ολους ανετα. Ηταν και καλτ φυσιογνωμια ο ατιμος, τυφλα ναχει ο Τζαλακωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάνουτ Λούπου

Περιπτωση Γεκινι. Κλεφτρονι κατεληξε αλλα στα καλα του ο Λουπου ηταν παικτης Ευρωπαικου επιπεδου, δεν χωραει στις υπερομαδες που φτιαχνουμε

 

ΥΓ. Πουρλιοτοπουλος, Χαραλαμπιδης(ο Κυπριος), τον Νορντιν τον θεο τον ειπα?Τον ειπα.Α, Παβιο, επεστρεψε κιολας, μερες που ειναι. Ξανθοπουλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιπτωση Γεκινι. Κλεφτρονι κατεληξε αλλα στα καλα του ο Λουπου ηταν παικτης Ευρωπαικου επιπεδου, δεν χωραει στις υπερομαδες που φτιαχνουμε

 

Ποιός ρε ο Λούπου δεν χωράει? Που φοβόντουσαν στα αποδυτήρια οι συμπαίχτες του μην τους κλέψει? Που μετά από 1 χρόνο στην ελλάδα είχε γίνει 100 κιλά? Άμα δεν χωράει αυτός ποιός χωράει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...