Προς το περιεχόμενο

Gamer PC Plaisio


yannis7777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε επειδή τον κέρδισα σήμερα τον εν λόγω υπολογιστή απο ένα τουρνουα pro που έκανε το Plaisio εδώ στην λάρισα , θέλω να σε ρωτήσω ηχεία έχει μέσα ;

 

Eξηγησε μου λίγο σε παρακαλώ αυτό που λες με τα 420watt psu , γιατι δεν ξέρω και πολλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εμενα παντως μου φενεται καλη συνθεση και προσφορα...συν το γεγονός ότι έχω την εγγύηση και το μπαλάκι καθαρά σε αυτούς αν ω μη γένητω συμβεί κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα και ένα πρόχειροστημένο gaming pc σε αυτά τα λεφτά, με πολύ καλύτερα πραγματάκια πάνω, και χωρίς περιττά έξοδα(λειτουργικού-Crysis κλπ.).

 

or0z4v2swnq709kwfawr.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα παω στο στο Πλαισιο ή στο Multirama και τους ζητησω να μου κανουν μία συνθεση για pc εκτος απο κοστος των πραγματων που θα παρω δεν θα δοσω λεφτα και για την συνθεση που θα μου κανουν αυτοι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε χρεωνουν για την συνθεση που θα φτιαξεις.

Θεωρητικα παντα γιατι κανονικα ειναι υπολογισμενο αυτο στο συνολικο κοστος του προιοντος.

Οποτε αν τα πραγματα που θες κανουν πχ 500? τοτε οταν τους πεις οτι θελω αυτα τοσο θα σε χρεωσουν.ουτε ? παραπανω για να στο φτιαξουν.

Και χερι μετα να του βαλεις η εγγυηση ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

θα προτιμούσα την σύνθεση του liopyr...

αν σου αρέσει τόσο toni50 τότε πάρτο...δικιά σου απόφαση είναι στο τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορουσες να χες κανει δικια σου συνθεση και να ειχες φτιαξει κατι καλυτερο.Απο turboX μην περιμενεις και πολλα

 

Γιατί ρε φίλε ;; Τι κακό έχει η TurboX ;; Και οικονομική και αξιόπιστη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...