Προς το περιεχόμενο

Gamer PC Plaisio


yannis7777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ειναι υπεραρκετη για τον μεσο χρηστη, αλλα απογοητευτικη για εναν xtream χρηστη.

Tι πάει να πει turbo-x και nitro-ψ ...

Λες και τα desktop της turbo-x έχουν διαφορετικά πράγματα από ένα άλλο Pc... :rolleyes:

 

Οι μόνες διαφορές είναι το κουτί(psu), τα περιφερειακά και η οθόνη...

Κατά τ'αλλα, απλά έχουν κάποια υπερεκτιμημένα parts, και σου πουλάνε και άχρηστα πράγματα στο πακέτο για να φαίνεται ευκαιρία.

 

θα μπορουσατε να μου προτεινεται ενα pc απο πλαισιο κατα προτιμηση μεχρι 1200ευρω θα το χρησιμοποιω κυριως για games και αλλα...

 

Πάρε αυτό που πρότεινα στην προηγούμενη σελίδα. Αν έχεις υπομονή 2-3 εβδομάδες, περίμενε να πάρεις κάποια από τις νέες κυκλοφορίες από Ati και Nvidia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους το λέτε ευγενικά , τους το λέτε άγρια , τους εξηγείτε το γιατί & αυτοί επιμένουν ετοιματζίδικα και ΣΤΟΚΑΤΖΙΔΙΚΑ. !!!!

Τους ανοίγετε τα μάτια και δεν θέλουν να δουν....ΕΛΕΟΣ !

Νέοι , οι thresh & liopyr ειναι κορυφή , ποτέ δεν εχουν δώσει λάθος συμβουλή . ρωτάτε , σας απαντάνε γιατί επιμένετε στα ετοιμα ?

καλυτερα να μην ρωτατε αν δεν ειστε έτοιμοι να δεχτείτε την απάντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Νέοι , οι thresh & liopyr ειναι κορυφή , ποτέ δεν εχουν δώσει λάθος συμβουλή . ρωτάτε , σας απαντάνε γιατί επιμένετε στα ετοιμα ?

 

ε μην βάζεις και το χέρι σου στην φωτιά για αυτό :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μην βάζεις και το χέρι σου στην φωτιά για αυτό :o

 

Δεν ξέρω για σένα, εγώ έχω να δώσω λάθος συμβουλή 2 μήνες,3 εβδομάδες και 6 ώρες... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...