Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

papaphilips

Αγορά nod32;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχει κανεις κατά νου ποσο κοστίζει το nod32 smart security η σουίτα που τα έχει όλα για 2 pc σπιτιού για 1 χρόνο??Μήπως πάει πολλά?? Παρατήρησα ότι του bitdefener είναι φθίνει είναι στα 27 ευρώ μέσω του site για 3 pc για 1 χρόνο.Δεν θέλω να βάλω όμως αυτό επειδή έχω ακούσει ότι είναι βάρη ας είναι ελαφρώς καλύτερο από το nod32 όπως δείχνουν τα στατιστικά.Εσείς τι προτείνεται η έχετε σπίτι σας?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nod32 έχω και εγώ.

πολύ καλό και ελαφρύ..έχω βέβαια κάπως παλιά έκδοση,αλλά κάνει τη δουλειά της..

59 ευρώ το έχει το πλαίσιο (nod32 ESET Smart Security) δεν λέει όμως πόσες άδειες έχει..λογικά μία.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Γιατί; Δε γίνεται να το βρείς σπασμένο ;

Γίνετε αλλα έχεις πολλά προβλήματα με τα updates.

Οποιος γνωρίζει το NOD ξέρει τι εννοώ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ενδιαφέρομαι κυρίως για το eset smart security για να είμαι καλυμμένος πλήρως και με firewall έτσι ώστε να μην τρώω πολλούς πόρους.Δηλαδή δεν θα ενδιαφερόμουνα να πληρώσω λεφτά για ένα antivirus και μετά να τρέχω για firewall κτλ.Το nod32 είναι ένα πακέτο που γενικώς με καλύπτει σε όλους τους τομείς και γι αυτό το θέλω.Αυτό που θέλω να μάθω είναι τις κριτικές για το firewall δηλαδή έχω διαβάσει κάποια πράγματα αλλα θα ήθελα να το ακούσω και από εσάς που το έχετε.Επίσης άκουσα ότι h home edition tou smart security einai sta 55 evro gia ena xrono.Αυτό που δεν ξέρω είναι αν είναι για 1 pc η μπορώ να την βάλω και στα 3 που έχω στα σπίτι αν θα αναγκαστώ να πληρώσω 55 x 3 pc για να την βάλω και στα 3 pc.Η με την home edition την βάζεις σε όσα pc έχεις??Τέλος γι αυτό που ακούστηκε περί σπασμένη...ας πούμε ότι έχω μια τέτοια έκδοση με σκοπό να την δοκιμάσω, φαινομενικά κάνει κανονικά updates χωρίς πρόβλημα αλλα αν είναι για 55 ευρώ το χρόνο να την έχω και στα 3 pc πχ Νομίζω πως θα ήταν καλο από όλες τις σκοπιές na thn agorasw + του ότι έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και γω ρωσόφιλος είμαι και τους εμπιστεύομαι full extra:D Αλλα η εφαρμογή αυτή είναι σχετικά βαριά οποτε την ξεχνάω για τους δικούς μου λόγος.Δεν ξέρω τι είδους συντήρηση κανεις στο pc σου όπως και πολλοί που ακούω να έχουν το ίδιο πρόβλημα πάντως κατά μέσω ορο ότι βρίσκει το nod32 βρίσκει και το kaspersky.Στο λέω γιατί έχω ακούσει πολύ λαό να λέει ο είχα κάτι ιούς και δεν τους βρήκε το τάδε και τους βρήκε το άλλο.Κλείνοντας θέλω να σου πω και ελπίζω πως το επόμενο topic θα έχει να κάνει μονο με αυτό που ρώτησα και όχι με το τι είναι καλύτερο το nod η κάποιο άλλο Ότι ο ρώσος έχει βγάλει πολλά βιβλία περί reverse engineearing τα οποιο είναι και πολιοί προχωρημένα σε όλα τους.Αυτό μου δίνει ένα λόγο όχι μονο εμενα αλλα γενικά όλων των "κομπουτεραδων" του να τον σέβομαι όσο δεν πάει...και να τον θεωρώ και μια από τις κορυφές στο θέμα ανάλυσης ιων η προγραμμάτων αν το θες καλύτερα Και ίσως και έναν από τους καλύτερους στο χώρο των προστασιών.Αυτά είχα να πω και ελπίζω πως το επόμενο topic θα έχει να κάνει με αυτά που πραγματικά ρώτησα και όχι με το τι είναι καλύτερο και τι όχι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...