Προς το περιεχόμενο

Πόσα τσιγάρα ;


jason_rethymno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Συνήθως τις χρεώνουν γύρω στο 20ευρω.

 

Έλα ρε, τόσο πολύ;;; :shock:

 

Α ρε, τι κάνει το ευρώ...

 

Σχεδόν 40% αύξηση από την τελευταία φορά που είχα ακούσει τιμές...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογως τι καπνος σου ταιριαζει.Υπαρχουν παρα παλλοι,και με διαφορες γευσεις.Εγω παιρνω τον Captain Black το μπλε φακελο, με γευση βανιλιας. Οσο για τις τιμες, αυτες ποικιλουν αναλογα με την μαρκα.Ξεκινανε απο 6-7 ?,μεχρι 12-17?.Ο Captain Black στοιχιζει 15?.Οσο για τις πιπες,εκει τα πραγματα ειναι λιγο τσουχτερα.Μια μετρια πιπα κοστιζει απο 30-120?.Υπαρχουν και πολυ καλλυτερες που φτανουν μεχρι και 3.000 ? !!!!Το μονο κακο ειναι οτι χρειαζεται να εχεις τουλαχιστον 7,μια για καθε ημερα.Εγω εχω μαζεψει σιγα σιγα 15,και οι αξια τους ειναι απο 80-120? η καθε μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί 7?? :rolleyes:

Για τον Captain Black έχω ακούσει οτι ειναι δυσεύρετος.Ισχύει?

Σκέφτομαι κ γω να πάρω πάντως.Οχι ότι καπνίζω πολύ,golden virginia κάνω,περίπου 5 τσιγάρα την ημέρα.Ο τελευταίος καπνος μου κράτησε 7 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζω εαν ειναι δυσευρετος στην Ελληνικη αγορα,γιατι εμενα μου τον φερνει ο..."θειος", με 6?.Οσο για τον αριθμο των πιπων,οσο περισσοτερες τοσο καλυτερα,γιατι η πιπα πρεπει να "ξεκουραζεται", να στεγνωνει απο τους υδρατμους του καπνου,και τοτε το καπνισμα γινεται πιο απολαυστικο,και η ζωη της πιπας παρατεινεται.Μπες στο google,και ζητησε πληροφοριες για καπνισμα με πιπα,και θα βρεις πολλα μυστικα.Εχω εναν τρελλο γνωστο που εχει 365 πιπες,και μεχρι να ξαναελθει η σειρα της πρωτης εχει περασει ενας χρονος.Εχει γινει τσιμεντο η πιπα.Εχει δωσει μια περιουσια για δαυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία απορία, εάν το να το κόψεις εξαρτάται και από σωματικά αλλά κυρίως από ψυχολογικά κριτήρια γιατί άτομα που θεωρούν ότι είναι βλάκεία εξακολουθούν να καπνίζουν και δεν το παίρνουν απόφαση να πάνε και σε ένα antismoking center και να τελειώνει η υπόθεση; Εγώ δεν καπνίζω οπότε έχω την τύχη-ατυχία να μην ξέρω πόσο δύσκολη είναι μια τέτοια απόφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία απορία, εάν το να το κόψεις εξαρτάται και από σωματικά αλλά κυρίως από ψυχολογικά κριτήρια γιατί άτομα που θεωρούν ότι είναι βλάκεία εξακολουθούν να καπνίζουν και δεν το παίρνουν απόφαση να πάνε και σε ένα antismoking center και να τελειώνει η υπόθεση; Εγώ δεν καπνίζω οπότε έχω την τύχη-ατυχία να μην ξέρω πόσο δύσκολη είναι μια τέτοια απόφαση.

 

Κοιτα συμπτωση !!!!Πριν λιγο ειχε το Σκαι (ραδιοφωνο),καλεσμενο εναν πνευμονολογο,και ανελυε τα αποτελεσματα του καπνισματος,με παρα πολλες λεπτομερειες.Δουλευει στο Σισμανογλειο,στο κεντρο απεξαρτισης απο το καπνισμα.Καλα,αυτος τα ελεγε,και αυτος τα ακουγε,μαζι με εμενα βεβαια,καπνιζοντας εγω αριμανειως με μια απο τις πιπες μου, μαρκας Savinelli.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Novice, για δώσε πληροφορίες για το θείο. Χρυσό και λευκό Captain Black έχω βρει, αλλά μπλε δεν έρχεται Ελλάδα.

Αυτα ειναι Ευρωπαικα=χορτο.Του θειου ειναι αλλο πραγμα,καμια σχεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...