Προς το περιεχόμενο

ΑΝ παιρνατε iPod ποιο θα παιρνατε?


blashyrkh+

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο ενα τραγικο δυστηχημα που εδωσε στο ipod μου τα κλειδια του παραδεισου (απ'οτι ξερω δεν ειχε κανει τπτ κακο ) λεω να παρω αλλη μια φορα ipod καθως δεν μπορω να ξεκωλλησω .Αυτο ηταν το 4ο που κατεστρεψα και δεν ξερω πλεον ποιο να παρω καθως τα εχω δοκιμασει ολα εκτος απο τα καινουρια των οποιων ομως το σχημα δεν μου αρεσει (το classic τρωγεται αλλα ενταξει το νανο με τπτ σαν κρακερ ειναι ).Θα ηθελα τις γνωμες επι του θεματος η δικια μου τεινει στο 30 γ video...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο παρε καλυτερα τρανζιστορακι να θυμασαι και τα νιατα σου δε σου παει...lol, περα απο την πλακα εμενα το καινουριο μου αρεσει οποτε αν θες μονο ipod προτεινω αυτο

 

ΥΓ. Ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν βαζουν εξ ορισμου ραδιοφωνο σ αυτα τα ipod, ακομα και ενας φιλος μου που πηρε το itouch μου ειπε πως ουτε αυτο εχει. Αν δε μου το χαν κανει δωρο το nano μου προσωπικα δε θα παιρνα ποτε μου, το ραδιοφωνο ειναι πολυ σημαντικο για μενα. Μια χαρα τη βγαζει και το παλιο μου zen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ειχα παρει σαν πρωτο mp3 player το i-pod nano 1st gen. αλλα πραγματικα,οσο μου αρεσε σαν εμφανιση,ποιοοτητα κατασκευης και ηχητικη αποδοση,τοσο με παιδεψε το itunes και τα κολληματα που ετρωγε το i-pod χωρις λογο...Συν το οτι δεν ειχε και ραδιοφωνο!!Σ'αυτα τα χρηματα το θεωρω αρκετα ελλειπες σε πολλα σημεια..

 

Αλλα φυσικα,προτιμησεις ειναι αυτες οποτε κι εγω θα προτεινα το τελευταιο nano,που ειναι αρκετα μικρο+λεπτο,και παιζει και βιντεο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ο μεγάλος μου πόθος είναι το touch,ίσως με τα πρώτα λεφτά της πρακτικής όταν ξεκινήσω.Θα πάω σε ένα μαγαζί και θα του πω: "Κάν' τα μου touch"

 

Έχω ένα mini 4GB τώρα και νομίζω ότι ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να αλλάξω.Αν και θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο μεγάλο σε GB το touch (μόνο εκεί μπαίνω στη σκέψη του zune)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να το έχω το touch είναι κορυφή (δυστυχώς και η τιμή του είναι στην κορυφή) προσωπικά έχω το τελευταίο iPod Nano και είμαι υπερευχαριστημένος... Και το design εμένα μ'αρέσει πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλος, μόλις χθές πήρα το Touch, κ ενα θα σου πω: κορυφή!!

 

Αλλα ειναι καθαρα αντικειμενικο θεμα για σενα, αμα θες το classic 30G λόγω χώρου, ναι, παρτο!

 

Αν απ την άλλη εχεις σπάσει τόσα, πάρε ενα ανθεκτικο κ τελειωσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως θα θυμούνται οι κάπως μεγαλύτεροι σε ηλικία κάπου στα μέσα της δεκαετίας του 80 η αλλήστου μνήμης Σαμάνθα Φοξ έλεγε το εκπληκτικό....touch me touch me τώρα καταλάβατε την έμπνευση της Apple για το όνομα....απλά κορυφή φίλαράκο....απλά κορυφή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παίρνατε ipod μπορούσατε να πάρετε αυτό που πουλάω ;) δείτε το sig μου! χεχε.

 

καλή φάση είναι τα ipod. αν έπαιρνα ένα πάντως, θα ήταν το πρώτο πρώτο που βγήκε για... ιστορικούς λόγους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...